VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma svi rokaju u tu zlatnu boju postavi ti njiha pa da ih u PS uradimo u drugim bojama...;)
 
Član
skontao sam neki drugi fazon kako ih odradit odradicu prvo jednu felgu da vidim kako ce to ispast pa ako bude to to onda i druge.Plan je sljedeci znaci celo krakova i rub ispolirat do visokog sjaja a ove unutrasnje djelove ofarbat u neku boju :icon_smile:
 
Član
ev malo se danas radilo

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

pa se onda malo kemijalo da vidimo kako bi to ispalo u nekim kombinacijama ovo je slucajni izbor boja jer sam imao u garazi ova dva spreja :D:D

Uploaded with ImageShack.us

napatio sam se momacki dok sam skinuo srce a pritome su mi pukla 3 sarafa i 3 su proklizala :icon_cry: znali neko gdje ima uzet sarafa
 
Član


Uploaded with ImageShack.us
spremamo se lagano za mostar veceras se moraju sklopit sutra kod vulkanizera na montiranje :D:D

ovo je sve bilo na brzinu jer mi je ispala musterija za ove zlatne fele pa sam morao na brzinu ove odradit odustao sam od poliranja jer sam sa vremenom kratak skroz i ovo sam nekako jedva uspio sfuserit :lol::lol:
 
Član
eh da dignemo prashinu iy garaze bilo je nekih promjena na golfersu pa da krenemo.Prvo i najbitnije je bilo sanirat nebo,pa sam uz dosta muke i to rijesio,onda smo opet izvukli crvenu cizu al ovaj put i na karambolkama i na lajsnama,pa smo onda golfersu nabavili grudnjak,i na kraju farove malo sredjivali da bi taj prednji look auta bio bas po mom ukusu.Slike govore sve pa da krenemo :lol:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

nebo nema sanse da se moze bolje uraditi eko kozom i jos jedna stvar preporucujem da se koristi neko blago ljepilo jer ja vise nikad sa sintelanom nebih radio iz razloga sto mi je na par mjesta progrizao nebo i onda ostanu uvale al jbg na greskama se uci ;)



Uploaded with ImageShack.us

bice boljih slika u ovih par dana dok ufatim vremena pa opalim jedan fotosuting hahahahha :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top