VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da dignem ija prasinu iz garaze,nako duzeg vremena desile su se neke promjene na golficu pa da krenemo redom mislim slike ce same rec.
prvo se izvukla crvena ciza na braniku i ujedno zatamnilo cjenilo u farovima


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

pa su na red koncano dosle i fele i presprican body kit matom ukonjena crvena ciza


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i kupljene su kristalne stope u losem stanju koje su u fazi reparacije i nekog hajmo rec projekta,plan je napravit led stopke na fazon golfa 6 GTI pa vidjecemo kako ce to ispast :icon_smile: et to bi bilo to za sad nema se vise kesha :icon_cry:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
super ovo izgleda druze..Ovo sa farovima mu je falilo da valja,a i felgice mi se svidaju..Sretno u nastavku :cool:
 
Član
odlican golf sta je sa suvozacevim vratima negdje si se provlacio,,a bas sam htio za farove da kazem i odlican potez s prednje strane jos samo mozda zmigavce uklonit i vratit crvenu lajsnu ove stopke konto sam i ja raditi smd na obicnim stopkama na mk2 al nemam vremena pa evo imam priliku da vidim kako ces ti odraditi..bilo bi dobro one smd plocice staviti u poziciji i na kocnicu i ovo bijelo zatamniti i naravno prelakirat,,felge necu komentarisat...:cool:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
fino se protegao sa radovima ;)

ekstra felge ;)

stopke i rad poprati slikama ;)
hvala bracika a bice slika oko stopa nista se ti nebrini cekam smd diode da dodzu pa lagano pocinjemo sa radom ;)
 
lijep primjerak GTIa,;)

bas cu da pratimto oko stopa,jer si mi procitao misli,mada sam ja mislio na fazon audija:D
slike obavezno :icon_mad:
 
Član
ev da dignem prasinu malo iz garaze nabavilo se nesto novo bbs rs 771 u solidnom stanju treba im reparacija srca farbanje e sad neznam ni sam sta bih dali da farbam u org boju ili da malo eksperimentisem svaki prijedlog je dobro dosao.



Uploaded with ImageShack.us

hafaR_ABF je napisao(la):
ev da dignem prasinu malo iz garaze nabavilo se nesto novo bbs rs 771 u solidnom stanju treba im reparacija srca farbanje e sad neznam ni sam sta bih dali da farbam u org boju ili da malo eksperimentisem svaki prijedlog je dobro dosao.



Uploaded with ImageShack.us



dvoumim se izmedzu dvije varijante tacnije ove

Uploaded with ImageShack.us
i ove stim da nebi rub iso u bjelu nego samo ispolirat http://www.flickr.com/photos/orsyyy_mkiii/7852326290/

ako bi neko mogao da odradi u ps to bi bilo najbolje ;)
 
Član
slaja je napisao(la):
zlatna bi bila pun pogodak na crnu boju auta ;)

ma neznam sta bih ti reko ev ove sad fele sto su trenutno na autu su nek nijansa zlatne nekako je previse zatvoreno a i auto je tame boje trebala bi svijetlija nijansa ici da malo otvori auto
 
Član
onda klasicna siva, sa dosta sitne perle bi bila idealna ;)
i u slucaju dalje preprodaje felgi,, ti je siva pouno bolji izbor, malo
ko voli zlatne, crvene, roze felge,, realno ;)
 
Član
slaja je napisao(la):
onda klasicna siva, sa dosta sitne perle bi bila idealna ;)
i u slucaju dalje preprodaje felgi,, ti je siva pouno bolji izbor, malo
ko voli zlatne, crvene, roze felge,, realno ;)

a to jest ev vidim po ovim felgama sto su trenutno na autu nemos ih prodat nema sanse a da ih sad uzmem sredim ofarbam u sivu otisle bi odma 100% ma probacu ovo sa perla bjelom trenutno samo cu ih malo oslajfat i puhnut da vidim kako ce lec a onda preko zime cu ih sredit da valja :icon_smile:
 
Član
druze imao sam ja u zlatnoj to jeste tacnije bbs rs gold se zove boja mozes je samo u subaruovoj karti naci znaci orginalna boja od bbs-a.poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top