VW Golf 6

VW Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo slika od golfa,sad jos ima nove tablice.Stavljacemo felge u proljece sad najvjerovatnije neke 17-18 original vw.



 
Član
Nexus je napisao(la):
nemoj ziv bio ovih GTi replika preko glave su mi,sestica odlicna,motor jos bolji:cool:

To sam mislio staviti,ali vidio sam u becu jednu istu sa felgama ovim,bezveze su.
Na koji si motor mislio,od sestice ili zvijer koja stoji tamo ispred nje.
 
Član
extra 6ica, oprema ko kod mene koliko vidim po slikama, boja prelijepa, i ja sam se dvoumio izmedju ove tvoje i crvene, ipak uzeo crvenu... motor........ uhh 140ka... zvjerkica... pozdrav druze i izvjestavaj nas vidim imas fine planove
 
Član
ja nebi stavljao gti, ima ih stvarno previse budi malo kreativniji j*g.. pogledaj OZ, MSW, Oxigin, RC nesto..
 
Legend
aldinbih je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
nemoj ziv bio ovih GTi replika preko glave su mi,sestica odlicna,motor jos bolji:cool:

To sam mislio staviti,ali vidio sam u becu jednu istu sa felgama ovim,bezveze su.
Na koji si motor mislio,od sestice ili zvijer koja stoji tamo ispred nje.

od sestice naravno:icon_biggrin:
 
Član
dado307 je napisao(la):
extra 6ica, oprema ko kod mene koliko vidim po slikama, boja prelijepa, i ja sam se dvoumio izmedju ove tvoje i crvene, ipak uzeo crvenu... motor........ uhh 140ka... zvjerkica... pozdrav druze i izvjestavaj nas vidim imas fine planove

Koji je u tebe motor?
Za sad je plan ovaj:Navlake koza platno(prava koza)na sjedista i na vrata
Xenon 8000K
Felge neke sto dobro stoje(chrom ne dolazi u obzir)
Chip
Sve ovo malo pomalo ce ici,nije mi zurba sredjivati jer i ovako je dobra.Ja sam zadovoljan ne kvari se,udoban je dovoljno,ide savrseno.U ovih 30000 za godinu dana smo zamjenili samo neke plastike u onom sistemu za dizanje stakala(tvornicka greska,to smo garancijom rijesili)i u stop ulazila voda(isto garancija)
 
Član
Xenon od 8000k zajebi. Previse je plav, slabije se vidi. Idi na max. 6000k
A i poslusaj ove komentare da uzmes neke druge felge jer tih ima bas previse
 
Član
aldinbih je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
extra 6ica, oprema ko kod mene koliko vidim po slikama, boja prelijepa, i ja sam se dvoumio izmedju ove tvoje i crvene, ipak uzeo crvenu... motor........ uhh 140ka... zvjerkica... pozdrav druze i izvjestavaj nas vidim imas fine planove

Koji je u tebe motor?
Za sad je plan ovaj:Navlake koza platno(prava koza)na sjedista i na vrata
Xenon 8000K
Felge neke sto dobro stoje(chrom ne dolazi u obzir)
Chip
Sve ovo malo pomalo ce ici,nije mi zurba sredjivati jer i ovako je dobra.Ja sam zadovoljan ne kvari se,udoban je dovoljno,ide savrseno.U ovih 30000 za godinu dana smo zamjenili samo neke plastike u onom sistemu za dizanje stakala(tvornicka greska,to smo garancijom rijesili)i u stop ulazila voda(isto garancija)

1.6 tdi 66kw... fini planovi, samo ako ces xenone ja bi obavezno trazio originalne farove s lecom, jer mi je bezveze skroz xenon bez lece... to je bar meni u planu ali nekad kasnije... i chipic isto planiram ali sad zasad nista... bice samo felge i tamna stakla u skorije vrijeme, a ovo ostalo nekad kasnije... pozz i sretno s radovima
 
Član
Da naravno idu farovi sa lecom.Zato kazem kasnije pa otici u austriju za godinu do dvije kad bude dosta udarenih a da su farovi ispravni,platis za bagatelu
Vec sam rekao da felge gti necu stavljat.Vidio sam skroz istog s tim felgama,ne lice ni na sta.Za nase puteve su najbolje 17-ke,18 su vec slabije,a i nesmijem vecu felgu staviti,kad sam cesto po makadamu,non stop se penjem na trotoare.
Nasao je buraz u novoj gradiskoj neke felge dobre za nju,pa cemo to kupiti najvjerovatnije.
 
Član
aldinbih je napisao(la):
Da naravno idu farovi sa lecom.Zato kazem kasnije pa otici u austriju za godinu do dvije kad bude dosta udarenih a da su farovi ispravni,platis za bagatelu
Vec sam rekao da felge gti necu stavljat.Vidio sam skroz istog s tim felgama,ne lice ni na sta.Za nase puteve su najbolje 17-ke,18 su vec slabije,a i nesmijem vecu felgu staviti,kad sam cesto po makadamu,non stop se penjem na trotoare.
Nasao je buraz u novoj gradiskoj neke felge dobre za nju,pa cemo to kupiti najvjerovatnije.

super druze, nadam se da ces bit u mogucnosti da i meni jedne s lecom zaduzis... 17ke su extra, ja cu ipak ici na 16 jer ne pazim bas felge a i mama nekad vozi auto imam osjecaj da bi je ubio kad bi mi udarila 17ku :icon_smile: za 16ku je opet manja mogucnost...
 
Član
Golf je 99% prodan,sutra bi trebao ici.
Auto je savrseno,nema kvarova,ali doslo je vrijeme da ga prodamo.Godinu dana nijedno auto nije bilo kod nas osim gti-a koji je bio 2,5 godine.Za sad cemo kupiti neko auto do 5-10000e,a onda tamo pred zimu stize mercedes ili sta.
Ponuda je bila nepropustljiva,jer kad uzmem u obzir da je presao 34000km u 10 mjeseci,nikad se nije stedilo na gasu,vozio se svugdje,ima par ostecenja(prag desni zgreban,ulupit na krovu malo otvorio vrata od kamiona neko i udario,zadnji branik neko u gradu ocesao ne primjeti se puno,ali jbg....Zelim svom drugu svu srecu sa autom,da bude zadovoljan kao i ja,da mu se ne kvari.
Sad cemo mozda uzeti malog peugeota ili golfa 4-5,najvjerovatnije cemo ici uvesti.
Nek moderatori ne stavljaju lock dok ne ode.
 
Član
Zato sto su slike taman kad sam trebao skinuti tablice.Uslikacu ujutro koju sliku jos od nje,pa cu posaviti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top