VW G60 VS Corsa OPC

VW G60 VS Corsa OPC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajd igy kljucaj temuu..vidis da suu see ovii opelovci zapalili na ovaj snimak...
meni vise dosadile notifikacije:lol::lol:
 
ITALY je napisao(la):
suvise opsirno pitanje, nismo na casu da sj*emo tipkajuci da bi nekom pokazali sta znamo.
Tog kadeta sam nedavno vidio 97gp, uvezen iz brazila!!! tako da... ne trazi glupe stvari;)

meni nije tesko izgubbit 5 minuta i ispuniti par pitanja i usporediti jesu li iz iste generacije, koliko je koja firma komada prodala i koje verzije motora postoje, a ocito se bojite da golf odnosno vw neprevlada!

i vise je golfova od kadeta prodano i golf u konacnici ima serijski jaci motor itd. stoga cinjenice stoje, ako me mislis rasturiti onda lipo napisi ili jednostavno neznas


da nebi kljucali ovaj topic, sta zelim reci, zelim da svi sagledaju cinjenice vw-a i opela buduci da se pljuje jedno po drugome,, znas kako meni stari kaze, gleda se rezultat

ajmo neko sirega znanja neka kaze napise nesto o onoj seriji kadeta, koliko kom. od koje god do koje i sve konjaze motora!
hvala
 
to Hrvoje , cuj ovog gore fulio si temu drug totalno pogledaj prvi video pa skontaj o cemu se prica ovde , hoces da ti napisem koliko je ljudi bilo na dzenazi Adamu Opelu mozda hehehehhe
 
Član
A ja ljudi nemogu da vjerujem da jos meljete ovdje. Pa black_devilu na celu pise LOZIONICAR, samo dodje, potpali vatru i pobjegne, a vi pokusavate nesto da argumentirae jedni protiv drugih, bas ste vickasti :icon_biggrin:
 
trizex je napisao(la):
A ja ljudi nemogu da vjerujem da jos meljete ovdje. Pa black_devilu na celu pise LOZIONICAR, samo dodje, potpali vatru i pobjegne, a vi pokusavate nesto da argumentirae jedni protiv drugih, bas ste vickasti :icon_biggrin:

:icon_sad::icon_sad: lozionicar
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top