VW Corrado?

VW Corrado?

Ovako interesovalo me, da li neko zna negde u okolici Gradačca (Srebrenik, Gračacina, Modriča, Tuzla, Brčko itd. itd.) da li se negdje prodaje Corrado da mu je ili ubacen dizel ili da ima plinsku instalaciju, mada prednost ima ubaceni dizel! Ako neko zna nek' proslijedi kakvih informacija na PM!
 
Član
taj dizel ide kaj "bisan" :D ima u bihacu jedan crni dizel ja mislim prodaje se ako ti nije daleko...
 
Znam da ce biti komentari "sta ce ti auto sa plinom, kamoli sa dizelom", svidja mi se auto dugo vremena i doslo je vrijeme kad bi mogao i pirustiti sebi, al' ipak moram gledati i racunicu za gorivo!

@RS Turbo, Bihac je dosta daleko od mene :D
 
Član
Banovići,ima jedan sivi-al brate ne želiš valjda da mislim o tebi ono što sam mislio o tom tipu kad sam čuo kreketanje...Mislim sam vozim dizela,a Corada uništiti...:icon_eek:

Banovići,ima jedan sivi-al brate ne želiš valjda da mislim o tebi ono što sam mislio o tom tipu kad sam čuo kreketanje...Mislim, sam vozim dizela,a Corada uništiti...:icon_eek:
 
Član
majke ti imaj srca, gdje ces to uraditi corrado-u, plin svakako, al' dizel, oj kuku lele......:D
 
Član
yosma je napisao(la):
Banovići,ima jedan sivi-al brate ne želiš valjda da mislim o tebi ono što sam mislio o tom tipu kad sam čuo kreketanje...Mislim sam vozim dizela,a Corada uništiti...:icon_eek:

Banovići,ima jedan sivi-al brate ne želiš valjda da mislim o tebi ono što sam mislio o tom tipu kad sam čuo kreketanje...Mislim, sam vozim dizela,a Corada uništiti...:icon_eek:



1.6 TD:icon_biggrin: a karambolke fuj...
 
Član
Moj prijatelj je imao jednog, TDI ubačen, išao ko avion... Lijep, i udari ga... šteta ...
 
Ma znam triza da je steta, al' jbg-a previse se vozim, valja izdrzavat to haha!

Gledao sam po oglasima, nema par komada, od toga pola chuning, ovi jeftini imaju G60, prejako mi je to, treba mi nesto slabije, da se moze i registrovat!

Cekat cemo dok ne naleti :D
 
RS TURBO je napisao(la):
taj dizel ide kaj "bisan" :D ima u bihacu jedan crni dizel ja mislim prodaje se ako ti nije daleko...

Jesi ti iz Krajine brete:D
A sto se tice Corrada 1.6 d, ima ih cini mi se vise nego benzinaca kod nas. Ne znam sad kakve su tvoje potrebe, ali ako vozis auto malo, bez svakodnevnih ruta od najmanje 20km, mozda ti i nije potreban dizel. Opet sam najbolje znas, olovku u ruke i izracunaj, to ti je najbolja opcija.;)
 
Top