VW Corrado?

VW Corrado?

Član
pa vise ti se isplati da ti ubacis plin nego da kupis dizela
tih auta ima malo,jos kad neko ubaci dizela,ode cijena u nebo
Bosna-dizel,klasika
 
Član
ma plin jarane ako veec moras...dizel niposto....corrado je to...ja neki dan setam gradom kad ide lik sa Porche 944 prodje kraj mene a unutra dizel drnda...znas kako je ruzno za viditi...trazi ko u green devila 1,8 b ugradi plin i to je to....
 
Joj ovdje su neki k'o pokvarena ploca, cisto informativno dnevno prelazim oko 100 km, i to je sve gradska voznja i u blizini grada, nekad predjem i vise, nekad malo manje, tako da znam kakva je racunica, i sta mi se isplati vozati! To sto ja hocu Corrada, to je moja zelja, i ako hocu dizela, moja volja, oni koji imaju viska para da samo sipaju nek' voze bijesne benzinjare, meni nije u planu davati svaki dinar iz dzepa na gorivo!
 
Član
Forum je ako se ne varam mjesto gdje ljudi iznose svoja mišljenja.Neki članovi misle da je ubacivanje dizela u sportsku ikonu 90 godina oskvrnjavanje te iste ikone. Naravno da je tvoja volja šta ćeš kupiti,tvoja je volja hoćeš li sutra skočiti s balkona...Isto kao što je moja volja da napišem svoje mišljenje:icon_confused:

Samo da se osrvnem na tvoj post,prelaziš 100 km dnevno gradske vožnje?Ti radiš kao taksista?
 
ZELA GTI je napisao(la):
Forum je ako se ne varam mjesto gdje ljudi iznose svoja mišljenja.Neki članovi misle da je ubacivanje dizela u sportsku ikonu 90 godina oskvrnjavanje te iste ikone. Naravno da je tvoja volja šta ćeš kupiti,tvoja je volja hoćeš li sutra skočiti s balkona...Isto kao što je moja volja da napišem svoje mišljenje:icon_confused:

Samo da se osrvnem na tvoj post,prelaziš 100 km dnevno gradske vožnje?Ti radiš kao taksista?


kad vec prelazus toliko uzmes 19 tdi i bila prica dobar pouzdan nije potrosač i gotovo plus orginal auto a korado dizel ti nije nikakvo rjesenje prvo nema ga s tim motorom mislim ima al sta je to drugo korado i kad je g60 ili benzin rjetko ih je nac dobre kod nas jer su svi uharani
 
i ja sam trazio i ima ih al su u losem stanju a cijena :icon_eek::icon_eek:
meni je ovo naletilo i odma sam otiso u Gracanicu da se dogovorim s covjekom, nisam htio propustat priliku pa neke i benzinac.
a ako vec hoces dizela onda nadji TDI 90 ili 110ks, obicne TD motore nemoj ni slucajno, nije to golf mk2 :lol:
kod mene je u dvici bio 1.9TD+i i bio sam prezadovoljan i potrosnjom i kako ide :icon_biggrin: ima ih koji su se uvjerili :D:D al za Corrada nije taj motor, TDI moze proc
 
@Zela, nisam takstita, vozam se puno, sto svojom voljom, sto vezano za pos'o i prelazim puno km dnevno, a nisam ja nista rek'o da se ne smije iznijeti svoje misljenje, vec sto sam gore napisao da prelazim puno i da nije za mene neko jako auto, jos pogotovo neki benzinac, Corrado mi se svidja radi izgleda, i to dugo vremena, a sta je pod haubom, ja ionako kruzam lagano, i po otvorenom i po gradu i ne treba mi jako auto, na kojem cu placati skuplju registraciju i jos sipat, a necu iskoristavat najmanje 40% potencijala tog' auta!

GreenDevil je napisao(la):
i ja sam trazio i ima ih al su u losem stanju a cijena :icon_eek::icon_eek:
meni je ovo naletilo i odma sam otiso u Gracanicu da se dogovorim s covjekom, nisam htio propustat priliku pa neke i benzinac.
a ako vec hoces dizela onda nadji TDI 90 ili 110ks, obicne TD motore nemoj ni slucajno, nije to golf mk2 :lol:
kod mene je u dvici bio 1.9TD+i i bio sam prezadovoljan i potrosnjom i kako ide :icon_biggrin: ima ih koji su se uvjerili :D:D al za Corrada nije taj motor, TDI moze proc

Cuo sam se sa jednim, prodjae obicnog sivog, ima 1.9 TD iz passata trojke, trazi lik 6000 jos nije u voznom stanju auto.
 
Član
teško brate, teško, ali sretno u potrazi:icon_smile: da ti je neki sa kvarom na motoru ili bez, pa zvekni TDI i miran;)
 
Top