VW Corrado- Update felge

VW Corrado- Update felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Nova vozilica- VW Corrado

U koliko sati, ja tek u pola tri dos'o u grad, im'o posla i od tada manje vise vozao sam se par sati haha!

Vidim planir'o si mu plin ugradit, u mene jaran je platio 750 opremu i ugradnju ovdje u gradačcu covjek radi, kaze da je prezadovoljan, i on prelazi dosta kilometar, pa mu benzin nikako isplativ nije bio!
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

almir_gr je napisao(la):
U koliko sati, ja tek u pola tri dos'o u grad, im'o posla i od tada manje vise vozao sam se par sati haha!

Vidim planir'o si mu plin ugradit, u mene jaran je platio 750 opremu i ugradnju ovdje u gradačcu covjek radi, kaze da je prezadovoljan, i on prelazi dosta kilometar, pa mu benzin nikako isplativ nije bio!

ma neka ga zasad na benzinu, manje se vozam :lol::lol::lol:
a bio sam oko 14h, bio u kaficu pola sata i GAS :lol:
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Stigao novi izduv:
SREBRING
[attachment=34227]

Sutra originalna slika auspuha i dok ga postavim na auto, a trebale bi i opruge bit zamijenjene, davno uzete a nemam vremena otic majstoru
 

Prilozi

  • MU-RS3DTT.jpg
    MU-RS3DTT.jpg
    39 KB · Pregleda: 5
Član
RE: VW Corrado

pijačarke sijalice:D kaće da čučne više:icon_confused: prođe džuma, a on ne čuči, završila se džuma, a sa munare ne ruči:D
 
RE: VW Corrado

zlajaaa je napisao(la):
pijačarke sijalice:D kaće da čučne više:icon_confused: prođe džuma, a on ne čuči, završila se džuma, a sa munare ne ruči:D


ma nemam vremena bolan, sutra sam slobodan pa cu nesto uradit:lol:
 
Član
RE: VW Corrado

GreenDevil je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
pijačarke sijalice:D kaće da čučne više:icon_confused: prođe džuma, a on ne čuči, završila se džuma, a sa munare ne ruči:D


ma nemam vremena bolan, sutra sam slobodan pa cu nesto uradit:lol:

zovi ako treba pomoć;)
kopat žito:lol:
ima ona pjesma "što me sada tražiš pored njih toliko, gdje si bio kad sam kopo žito" :D:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top