VW Corrado- Update felge

VW Corrado- Update felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Ovaj zadnji mi i nije nesto...nadam se da ces imati vise ukusa,pa bolje napraviti!:icon_smile:
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Ma samo lagano ;) sve ce doci na svoje ... jesul kranuli kakvi manji radovi komsija?
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Outrage je napisao(la):
Ma samo lagano ;) sve ce doci na svoje ... jesul kranuli kakvi manji radovi komsija?

ma cekam da mi legnu pare, prvo cu kakve opruge da ga malo spustim, pa ce folije(abd by Triza :D), muzika se vec sklapa, i bice neke 16-ke
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

ja tebi govorio , ostavi Emire one od 9 jota , kako bi sjele ufff ,za muziku sam sinoc cuo a koje pojacalo ??
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

koki+ je napisao(la):
ja tebi govorio , ostavi Emire one od 9 jota , kako bi sjele ufff ,za muziku sam sinoc cuo a koje pojacalo ??

zasad je ono tvoje malo, radi mu jedan izlaz, moracu napravit i drugi,a bice neko mono dok pruzim koji km kabla :lol::lol::lol::lol::lol:

a nisam ni znao da cu na ovo naletit, ovo je sasvim slucajno iskrslo :lol::lol: da sam znao ja bi felge ostavio al bice nesto valjda
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

to je to :) nece mu nista vise ni trebat :) pustanje i felge ce napraviti drugo auto :) kakve to triza folije ima!?
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Outrage je napisao(la):
to je to :) nece mu nista vise ni trebat :) pustanje i felge ce napraviti drugo auto :) kakve to triza folije ima!?

ma nema folije vec ih lijepi a folije su 4-5KM :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Pa pokusaj sam poljepit :D moram i ja sebi nabavit folije...ali da mi je kakve od nekih 40-50%,gdje mogu naci tak nesto,imal kod vas u srebreniku da mi poneses kad budes dolazio!?
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

Outrage je napisao(la):
Pa pokusaj sam poljepit :D moram i ja sebi nabavit folije...ali da mi je kakve od nekih 40-50%,gdje mogu naci tak nesto,imal kod vas u srebreniku da mi poneses kad budes dolazio!?

ma jednom sam probo gepek i kad nisam polupo citavo auto hebem ti folije :lol::lol:

vidjecu kad budem sebi uzimo pa ak bude javicu ti
 
Član
RE: Nova vozilica- VW Corrado

ima u srebreniku, neki da mi komšija lijepio folije;) treba skinut one čunerske ljubičaste folije:lol::lol::lol::cool:
 
RE: Nova vozilica- VW Corrado

zlajaaa je napisao(la):
ima u srebreniku, neki da mi komšija lijepio folije;) treba skinut one čunerske ljubičaste folije:lol::lol::lol::cool:

aj ti chuneru idi verglaj Forda u garazi :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top