Vozacka na hladjenje

Vozacka na hladjenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc na relaciji Doboj - Tuzla mjesto Klokotnica vozim ja oko 45-50 kmh ispred mene golf 2 ide i ja ti za njim par kilometara i prvi pravac isprekidana linija ja njega krenem preticati i cim sam se izbacio vidim na kraju pravca policija i ja kulturno nastavim i obavim radnju vratim se 30 metara prije znaka i prije pune, mene zaustavljaju i odma je prica preticanje na punoj liniji a pomenutog golfa nisu zaustavili kontam odma svjedok sreca ja sam uspio tablice zapisati. I policajac neda sa sobom pricati kaze jesam i jesam i ja njemu reko kako mozete biti beobrazni tvrditi da jesam 100 metara su oni nize bili ja sam vozio vidio iz prve ruke, on ti meni sad jos jedna prijava za vrijedjanje sluzbene osobe i jbg ja stacu usutio i to je to uzeli podatke u svesku i pustili me. kazu kroz 10 dana stici ce papiri


poslije sam provjerio u toj PU da je podnesena prijava protiv mene.

Sad cekat postara da dodje plavka pa da vidim sta me terete sve a u medjuvremenu ja mislim da cu advokata angazovati ono i priznajem da sam ga nazvao bezobraznim ali da sam nagazio na punu to nema sanse.

P.S. imali ko iskustva koje su kazne za ove stvari
 
Član
opa,duboko si zapao...nisam imao iskustva,moj stari je OBILAZIO auto kod maglaja negdje,preko pune,rekli mu da je preticao,180KM kazna + troskovi suda,nisu mu uzeli voazcku
 
Član
po meni mislim da nema povoda za oduzimanje vozacke...nije bio pjan nije bilo udesa izazvanog s njegove strane....

doce samo kazna i to je to:icon_twisted:
 
e jbg drug bas mi je zao :icon_sad:
tako je meni jednom murjak rekao da sam preticao kolonu,a ja jedno auto prestigo :icon_mad:
zanima me kako ces sad dokazat,da nisi na punoj prestizo :icon_question:
kako to ide...
 
Član
Zao mi je..Ali mislim da ce ti uzeti vozacku,jer i ja tako kad sam preticala govorili su mi da ce je uzeti,medjutim nekako sam se izvlacila pa me nisu nikad pisali. Sretno u tom dokazivanju!
 
Član
ne treba se nikad prepirat sa drotovima na kraju su oni uvijek u pravu, nego pokusat izgladiti situaciju.
Sretno;)
 
Član
Jbg drug zao mi je sto su te pisali al mozda si trebao pokusat nagodbu kakvu! Tesko da ces na sudu dokazati ali sretno u svakom slucaju!
 
nihad3tzo je napisao(la):
Jbg drug zao mi je sto su te pisali al mozda si trebao pokusat nagodbu kakvu! Tesko da ces na sudu dokazati ali sretno u svakom slucaju!

nije bilo moguce sa njima popricati cim su me zaustavili kriv si milion posto nema sanse da se sta moglo uciniti
 
Član
ako je zapisao da si na punoj preticao uzece ti vozacku ,
kada dode plava koverta imas roka 7-8 dana pravo na zalbu ali i to je sve tanko , najbolje je trazi koga poznatog sto je u sudu ,da se sve srediti osim alkohola , i novih radara sto se nemoze ponistiti ,

ja sam stalno na putu i susrecem se uvijek sa takvim majmunima ,
ali sta sam skuzio izvadim mobitel ili fotoaparat i slikam ,pretezno ne obiljeze mjesto zaustavljanja ili nemaju kacket na glavi pa kazem , ako cemo po pravilima onda da i ja imam dokaz , da vidis kako jezik smanji onda
 
Član
e jbg drug :icon_confused: beze mi bash a znam kako ti je i mene su milion puta zajebavali bez potrebe a svega mi nije mi krivo platit kaznu za nesta sto sam svjesno cinio prihvacam odgovornost ali mrzim tako nafurane glupane on bog i batina pored puta s lizalom :icon_mad:
hebiga probaj pozvat tog lika sto si ga prestizo da ti bude svjedok to ti je jedina sansa jer bez svjedoka tesko ista izvuc u svakom slucaju sretno! a ima i ona stara : Doce cica na kolica! Kad tad!;)
 
koki+ je napisao(la):
ako je zapisao da si na punoj preticao uzece ti vozacku ,
kada dode plava koverta imas roka 7-8 dana pravo na zalbu ali i to je sve tanko , najbolje je trazi koga poznatog sto je u sudu ,da se sve srediti osim alkohola , i novih radara sto se nemoze ponistiti ,

ja sam stalno na putu i susrecem se uvijek sa takvim majmunima ,
ali sta sam skuzio izvadim mobitel ili fotoaparat i slikam ,pretezno ne obiljeze mjesto zaustavljanja ili nemaju kacket na glavi pa kazem , ako cemo po pravilima onda da i ja imam dokaz , da vidis kako jezik smanji onda

ni ovi nisu bili obiljezeni auto pred kucom stojalo a na zalbu sto posto idem s tim priznajem da sam ih nazvao bezobraznim sto ce me teretit po tom osnovu a za gazenje pune nema sanse da priznam jer nisam to uradio trazit cu suocavanje sa njima sa pomenutim vozacom sad nezz samo ako bude domaci vozac moze me to zafrkati ako je dobar sa njima

i da dodam jos kako je moguce preko radio veze da te prijave ja nista u ruke nisam dobio od papira niti su me pitali za sta mislim nidje veze
 
Član
cekaj ja kako znam ti se moras podpisati na prijavu koju pise :icon_question:

samo moj Drug tuzbe su tanke kod nas , sad advokata svugdje ima a oni svi bili nesto u sudovima i znaju se svi izmedju sebe, u tome je problem

ja bih ti predlozio trazi veze , jer vozacka moze mjesec cekati ali oguli ce te sa parama , mraka je to
 
Član
Got2b je napisao(la):
po meni mislim da nema povoda za oduzimanje vozacke...nije bio pjan nije bilo udesa izazvanog s njegove strane....

doce samo kazna i to je to:icon_twisted:

preticanje preko pune je mjesec zabrane + 100KM. a cisto sumnjam da ce uspjet sta na sudu, jer njegova rijec protiv njihovih...
 
koki+ je napisao(la):
cekaj ja kako znam ti se moras podpisati na prijavu koju pise :icon_question:

samo moj Drug tuzbe su tanke kod nas , sad advokata svugdje ima a oni svi bili nesto u sudovima i znaju se svi izmedju sebe, u tome je problem

ja bih ti predlozio trazi veze , jer vozacka moze mjesec cekati ali oguli ce te sa parama , mraka je to

maloprije ti kazem ja sam upisan u svesku nista drugo nisam dobio u ruke niti su me pitali da sta potpisujem kad sam poslije nasao lika jedno sat poslije da mi provjeri sta ima u stanici dole samo je receno da ima prijava protiv mene radio vezom podnesena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top