Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
dogovorio sam od clana shelby da cu kupiti gume u zenici,a svoje cu gume 15-ke prodati jer su ljetne,one mi vise nece trebat kada cu imati na ovim ljetne,a za stare felge kupiti zimske i miran:icon_smile:

hvala,samo pomalo:cool:
 
BHT Ovisnik
evo jedan svjez klipic od danas,nikako da isprobam maximum,nikako da izađem na autoput,a da auto nije prepuno i pretrpano:D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9zl0L_-sTf0[/video]
 
BHT Ovisnik
budem,samo nikako pravca,5-u ne stignem usaltat,dok izađem na autoput snimim,mozda ovaj vikend samo da nije puno auto,inace ako idem dalje uvijek netko ide samnom i imam tereta
al fino ide bez daljenjg,neku vecer sam se trkao s mercom c220 cdi,sve vrijeme sm mu visio na braniku,kasnije ga prestignem i on isto zamnom,isli smo 180-190km/h ,gonili se tako nekih 8km, onda je nestalo pravca i on otisao na pumpu,al iznenadio se i ja kada sam vidio da je ipak jaci:cool: mislim to da on ima 20ks vise od mene a drzimo se prilicno jednako :)
 

MTR

Član
samo se ti zajebaji :icon_mad: sjecas se sta sam ti govorio a ti opet po gasu , ne mahnitaj po cesti ;)
 
BHT Ovisnik
dobro,ovo do 180km/h je pista:cool:
a ono je bila magistrala i to je do sada jedino ozbiljnije gonjanje po cesti bilo,al sada vec dolazi hladnije vrijeme i mokriji kolnik,nema vise budalesanja po cesti,mada nije ni dosada bilo al et:cool:
 
BHT Ovisnik
jucer pada kisa,posto svoj posao nemogu raditi po kiši,rekoh idem uraditi sto sam davno bio poceo,auto uparkirao u garazu,te sam kočiona klješta farbao u crveno
prvo je izgledalo ovako

img2585lk.jpg


po tom stavio na busilicu čelični nastavak,kao cetka i opleti sve fino ocistio,zatim smirlg papir u ruke i opet sve ismirglao,razrjeđivača na krpu i sve fino prebrisao da nema prasine i nabacio 3 sloja crvene i to izgleda ovako sada :)

img2591ee.jpg


na autu mnogo vise dolazi do izražaja mada se na slici ne vidi,pljusti kisa pa nisam mogoa fino uslikati,bit ce sutra ljepse slike:cool:

picture002uda.jpg


kada dođu bbs felge izgledati ce mnogo ljepse jer je otvorenije:cool:
 
BHT Ovisnik
jesu i nazad,samo se na slici ne vidi,nisam stigo danas,sad cu oprat auto pa sutra slikam:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top