Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

Gledam ovu dilemu oko auspuha, japaner bi na njemu bas lose izgledao, nije on nikako za ovog auta! Nije ti ni taj sa 2 rore los, ali mislim da bi ti bio najbolji neki ovalni a da je malo siri siri da popuni tu fabricku rupu :123:
 
Član
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

fine su ti ove rore sto si nabavio, sigurno ce mu "cucnuti" samo nemoj da strse previse vani :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

da,i ja kazem,japaner mu ne lezi,a jos sam marku govorio kad aje uzeo od tebe,rekoh cim prodam jettu svakako cu benzinca uzeti i uzimam japstyle,jer mi je zvuk perverzan,al ovo auto nije za toga bas,al ove rore sam vidio na ovkavom volvu i leze drama dobro,bar meni,a nisam ljubitelj neceg kićastog
leći će mu kao da je original,ovdj ena zadnjoj slici sam ga gurnuo do lonca,znaci fuzi od ovoga za 2 cm +/- ,legne u ovu rupu kao da je original:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

nije koliko onaj prije sto sam pitao,nije mnogo zavrnuto,uzivo je skroz druga prica,samo dok ga zavarim,vidjeti ce te,inace ne bih razmisljao uopce o ovome da nisam vidio tog volva,boja kao u mene,fino lezi:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

Fina ti ova vozilica :icon_smile: stavi malo silikonba na okvir tablice pusti da se osusi pa onda stavi tablicu da je malo umrtvis da ne zveci ovoliko i ja neki dan kod sebe tak uradio il ak imas silikonske one gumice os bolje mos kod nekog staklara ih uzet ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

hvala:cool: nazad je fino pricvrscena,stavio okvir novi u knap,nema micanja,jedino naprijed,al mislim da se moe i sa dvoslojnim ljepilom to odraditi na coskove staviti da se priljepi
 
Član
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

Moze i to samo posle belaj tablicu izvadit ak ustreba :D probo sam i to al ajd i obnako se nece micat za duzi perid a dobo i radi one djecurlije sto namjerno skinu pa bace tablicu :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

u nas sreca nema toga :D
nego mislio sam okvir po ćoškovima smao zaljepiti za branik,da se tablica opet moze skinuti i ubaciti:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 - pitanje za zadnji lonac ?

sve ima prednosti i mane:D:D:D

slj, vikend se nadam updateu,vise odjednom:cool:
dakle ove navedene felge cu najvjerovatnije uzeti,samo ako htjene lik dovesti ih do Zenice,onda cu u nedjelju vjerovatno auto odvesti u Zenicu u momka Srebro ili kako vec ga zovu,dao mi je limpi ontakt pricao sam s momkom da mi zatamni komplet auto i gume vjerovatno od clana shelby,mislim da cemo se lako dogovoriti:cool:

auto je trenutno ovakav

img1835sf.jpg


kada to uradim trebao bi majne vise biti ovakav,samo farove i zmigavce moram rijesiti,to cim imao malo vremena:icon_smile:

blacktk.jpg


za sada sve stoji da cu ovo navedeno gore uraditi,valjda nece nesto izletjeti da me sprijeci:icon_smile:

i da,ove rore nisam uspio montirati jer treba nesto pilati sjeci pa cu vidjeti hocu li njih dirati:icon_smile:
 
Član
Fino si to isplanirao, ako sve ostvariš biće super. Jel taj Srebro radi sa Llumar folijama i koliko tebi traži za karavana ?
 
BHT Ovisnik
jeste radi,samo necu lumar sebi jer cu do godine auto prodat starom pa mi se ne isplati,al za llumar trazi mi 300km komplet,s obicnom malo kvalitetnijom 100km,i najobicnijom 70km komplet:icon_biggrin:

a vec je sve dogovoreno,delge dogovorene,gume dogovorene i folije isto,sav update uraditi cu u zenici u nedjelju sljedecu:cool:
 
CoL3 je napisao(la):
jeste radi,samo necu lumar sebi jer cu do godine auto prodat starom pa mi se ne isplati,al za llumar trazi mi 300km komplet,s obicnom malo kvalitetnijom 100km,i najobicnijom 70km komplet:icon_biggrin:

a vec je sve dogovoreno,delge dogovorene,gume dogovorene i folije isto,sav update uraditi cu u zenici u nedjelju sljedecu:cool:

Mogo si me do Kaknja trznut....:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top