Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

CoL3 je napisao(la):
sad je razbijen,ne ide nikako:D
meni su se uvijek sviđali od starihmodela zbog sigurnosti i nekim luksuzom kao mercedes,vode se klasikom,al opet ima ono nesto,udobnost da ne pricam,imam i BMW-a u kuci,sve je to udobno,mocno nema sta,al kada se vozim dalje volvo je volvo:cool: a da ide,bome i ide, karavan koji se olako nosi sa limuzinama sestacima,coupeima i sl. kvazi sportskim autima:icon_biggrin:

Dokle si u radovima stigao ? ide li to :D
 
dobro te je limar odero al sta je tu je uvijek prije posla pogađaj stvari unaprijed radi sebe sretno dalje i sad polako pamet u glavu
 
BHT Ovisnik
da se mene pitalo tako bi bilo,al posto sam u losoj financijskoj situaciji ovo je stari posudio novac i dao mi, tako da je on to rijesio i nisam htio vele se svađati,al ja uvijek unaprijed pitam koliko da znam hocu ili necu, par puta sam govorio pitaj,al eto, tek na kraju sam saznao kad je odradio, jebat ga sad, sad moram izrefat od ovih dijelova sto je ostalo
 
Član
Jbga to je malo zajebano,situacija i sve ostalo.Nije stari htjeo radi obrazapogadajti se vjerovatno to je mostarski jbga u krvi :D..A onda dobijes po dzepu tu krv.I ja se uvijek prije pogodim..Ko ti ga je radio u opinama neko ?
 
BHT Ovisnik
ma nije susjed, on radi kao limar izvan Mostara pa nije imao vremena da mi on radi auto te mi je on rekao koliko bi to inace bilo, a radio sam u ovog navodno najboljeg u nas,covjek dobro radi,al s cijenom je brate preseravanje...
@benny
ovog svog mislim ostaviti duze vremena u posjedu, pa sigurno dok ne zavrsim fakultet jer je dosta jako, za puta i sl. mi ne treba bolje,svasta nesto izmjenjeno na njemu pa se ne isplati prodavati,a do ljeta ga mislim komplet lakirati u ovu boju,dovesti u slicno stanje,samo druge felge:icon_biggrin:

skrabo nije u opinama,cuo sam za tog, da se mene pitalo ja bih u opinama radio ili u rodocu, al stari navalio odmah od udesa da vozim auto limaru,a ne kuc....,kolega neki dan razbio 207, covjek mu sasiju ispravljao, 7 dana ga radio i uzeo mu 400km,a meni ovaj 700 za puno manje posla... ja uvijek prvo pitam pa vidim sta cemo al eto, mene uvijek opece sto god radio
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ma nije susjed, on radi kao limar izvan Mostara pa nije imao vremena da mi on radi auto te mi je on rekao koliko bi to inace bilo, a radio sam u ovog navodno najboljeg u nas,covjek dobro radi,al s cijenom je brate preseravanje...
@benny
ovog svog mislim ostaviti duze vremena u posjedu, pa sigurno dok ne zavrsim fakultet jer je dosta jako, za puta i sl. mi ne treba bolje,svasta nesto izmjenjeno na njemu pa se ne isplati prodavati,a do ljeta ga mislim komplet lakirati u ovu boju,dovesti u slicno stanje,samo druge felge:icon_biggrin:

skrabo nije u opinama,cuo sam za tog, da se mene pitalo ja bih u opinama radio ili u rodocu, al stari navalio odmah od udesa da vozim auto limaru,a ne kuc....,kolega neki dan razbio 207, covjek mu sasiju ispravljao, 7 dana ga radio i uzeo mu 400km,a meni ovaj 700 za puno manje posla... ja uvijek prvo pitam pa vidim sta cemo al eto, mene uvijek opece sto god radio

Haj dobro si prosao izgleda sa kupovinom ovog volva i dijelova,ako se izrefas koliko toliko dobro ce biti,ja imam rodjaka koji ekstra radi kod otpada Lotus je pa smo mogli sve pogoditi za male pare,ali se nisam htjeo nuditi i nesto,kontam imas nekoga svog vec..Biti ce bolje samo polako,ako nekada nesto trebalo javi,bilo sta,tu smo jbga da se pomazemo ;)
 
Ajd'e biti će bolje možda iz tog nešto izvučeš dijelova pa prodaš jbg, tako ti je danas vrijeme, nema "košije" kad su pare i zemlja u pitanju druže....
 
Član
za te pare si ga u zivinicama kompletnog mogao ofarbat, al ajde neka je sad sa srecom i da se vise ne ponovi.
 
Član
Hajde vala neka si ga riješio više .To ode motor? Jesi šta sebi prebacivao ono što smo pričali?
 
Top