Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Član
Hoće li sada biti bimoto :D Mogu mislit, od 407 si napravio 207 (ipak je to Volvo) :lol: Baš mi je žao kad viđo, tamam kontam neki update kad... :icon_cry: Sredićeš ti to, a nije puno taj stranac, imaš sad dijelova bruku ;)
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Hoće li sada biti bimoto :D Mogu mislit, od 407 si napravio 207 (ipak je to Volvo) :lol: Baš mi je žao kad viđo, tamam kontam neki update kad... :icon_cry: Sredićeš ti to, a nije puno taj stranac, imaš sad dijelova bruku ;)

:lol::lol::lol::lol:

P.S
prodaj neke skuplje dijelove sto ti netrebaju i odma si vratio pola duga
 
BHT Ovisnik
kako su svi odmah kuznuli hahahah jesam, sivo-crno,tu je to,nijansa:lol::lol::lol:
 
Član
Col skuliraj se. prodaj tog što si ga razbio i vozaj ovoga sa svojim papirima, ionako se u nas nitko ne razumi u volva




:lol:
 
BHT Ovisnik
ako si ozbiljan ponudi na pm i to pa cemo se dogovoriti,sigurno jeftinije nego bilo gdje :)

@zuti
ma nema sanse,onaj je sada sivi kao metak,podvozje sem amortizera novo,sve zivo izmjenjano na njemu,ovo je sada stuceno samo malo lima,aBd ovaj tjedan na cesti:cool:
 
Član
kad si ti ovako dovezao iz bijeljine onda smijem i ja iz prijedora, imam nekih colki kuci:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
ArminM je napisao(la):
kad si ti ovako dovezao iz bijeljine onda smijem i ja iz prijedora, imam nekih colki kuci:lol::lol:
jos malo dalje od Bijeljine,neko Crnjelovo na kraj sela:D
vidis da se sve moze,samo pun gas da te ne stignu i to je to,meni su pljusak i snijeg pogodovali da me ne skinu,najvise me strah bilo zadnjih 10km kada sam usao u Mostar pa trebao produziti do kuce, jedino tud na*ebem:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
kad si ti ovako dovezao iz bijeljine onda smijem i ja iz prijedora, imam nekih colki kuci:lol::lol:
jos malo dalje od Bijeljine,neko Crnjelovo na kraj sela:D
vidis da se sve moze,samo pun gas da te ne stignu i to je to,meni su pljusak i snijeg pogodovali da me ne skinu,najvise me strah bilo zadnjih 10km kada sam usao u Mostar pa trebao produziti do kuce, jedino tud na*ebem:D

ja idem po ocarinjeno auto, nema colki, moram s nekim autom otic do dole, pa cu ga imat ispred sebe do kuce,valjda me ne okinu:lol:
 
BHT Ovisnik
ma nemas za to frke,lako ti se snaci,ja nemam nikakvog dokumenta,tek ce mi ovaj tjedan poslati odjavu od volva dosao s papirima sivog,a vozim crnog volva:lol:
 
Član
:lol: koji si ti ludjak hahah :D imas bgm velika muda kad si skroz odozgo dosao vamo na tim tablicama, laganini ako bude trebalo pomoc oko preturanja dijelova javi se :D :cool:
 
BHT Ovisnik
nemam slepe,a da placam skupo,kad sam dosao covjeku kaze ja mislio ti ces s labudicom doci,reko ne zajebaji,ja moram do 18:00 bit u Mostaru pa da rijesavamo :lol:
hvala na ponudi,vidjeti cemo,sutra odo do limara da vidim kako cemo sta cemo:icon_biggrin: a ako imas nekog ćunera evo odličan motor za projekta,tvornickih 200ks s mnogo potencijala,da situacija nije kakva je ja bih trazio nesto lagano da guram ovo cudo:cool:
 
Član
Ako ti nije kriv unutarnji blatobran lako cemo ga ja i ti presarafat i fino sve upasovat i onda odvuces na farbanje, ako ima unutra posla onda nosi to limaru. Ako bude ko trazio kakav motorcic javim ti se :D
 
Top