Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
sekund ne paznje i jbg :icon_sad: ali evo dogovorio sam ovog stranca,dati ce mi ga za 700€, jeftinije nego da uzmem samo potrebne dijelove,pa ce mi sada ostati i dijelova i sebi da ostavim i da prodam,u subotu auto dolazi iz svicerske,ja odo u nedjelju po njega,vec sam sve dogovorio i onda prebacivanje...a dizne cu taman prebaciti jer sam jutros zbog tog i posao,valjda su bolje ove vozene na Švicerskom standardu :D (malo šale) farbati ga necu, za sada kada to prebacim,jer imam s desne strane dosta sitnica pa mi bolje nekada kasnije mozda uraditi ga komplet u antracit/mis sivu... sad se zagovnit u dug i jbg,a taman sam mislio jedan update uraditi...
 
Član
Jbg. šteta al eto kako kažeš brzo će na cesto i
ubuduće manje bleji ko ide cestom :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
a magistrala je,industrijska zona,nigdje nista sem polja i pumpe,nesto pogledao cijene sta li i gotovo,inace uvijek dobro pratim i zbog pjesaka i svega da koga ne udarim,zmigavce uvijek palim i sve,al eto,kada belaj hoce... a ujutro morma na sud zbog udesa od prosle godine :/
 
Član
Da nije kakva mlada prosla pa se zagledao? :D

A jbg druze, bice lima... tesko je ali napravit ce se polako, nek si ti citav, zaradit ce se. ;)
 
Član
A u k....:icon_sad:

Neplanjirani troškovi, jbg, stvarno mi je žao, Marko, ali srediće se sve.
Dobro pa su jastuci ostali, samo ti je još i taj belaj falio.;)
Nije ovo uopšte strašno, još ako uzmeš ovog stranca, sve 5.:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
e jebote belaj:icon_sad:

znao sam da onaj status na fb nije dzaba, fkt mi je zao, iskreno se nadam da ces to cim prije popravit

To te molio za lajk :D Steta fkt bas mi je nekako zao kao da je i moje auto al opet sreca u nesreci pa si ti ok a i zracni jastuci neaktivirani...;)
 
Super Moderator
E jebemu misa drug :( al dobro nista strasno dobro si prosao.. Da sam ja barem mogao naci nekog stranca kad sam svoj auto razbio al sta bi. Izvuci ces to dosta kad ovog volva budes prodavao u dijelove a i uvijek ti neka sitnica moze zatrebati.. Dobitnces i fine gume izgleda i ispravni masinu i karoseriju, malo se zaduziti, al sve u svemu dobro je proslo ;)
 
BHT Ovisnik
ovaj stranac izletio pravo,vec je dogovoren,mislim naravno jos bi bolje bilo da nije udaren,al jbg,karoserija je dobra,samo je lim,nema se sreca sta ispravljati,samo prsa navariti jer se vare,nisu na sarafe, al bit ce dobro jbg,pretrpit cemo nekako:icon_evil: a valjda zbog male brzine i sto nisam udario šasijom jastuci se nisu ni palili,sreca i to,moci ce se dijelova dosta i prodati,a do tada neka ga kod mene,uvijek valja lafeta,aksijalni i sl. jbg neka ga
 
Član
Sinoć te vidio u garaži, a sad čim otvorim forum, tvoja slika izleti. Pa kad prije... samo da ti čestitam :D skoro si gori od mene
 
Član
steta prava :( ali stranac ti je uletio ko kec na desetku,mozes vratiti pare a i dijelova da imas u rezervi nije na odmet,a vjerujem da znas kakva su auta u svici :) srecno ti i da to sto prije rijesis ;)
 
Top