Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
imam ja i piano black,ali on mi se teze ljepio,a ja sam radio... pa cu sada kada montirao DVD to fino sve uraditi,probati cu prvo da mi kolega pomogne piano black,pa onda mozda mat sivu koja vjerujem da bi isto fina bila :)

a ti jbmu ako si ikada u Mostaru zovi, nema tko ga nije probao,evo ti kljuceve i vozaj kud oces,samo zovi :D
 
ja sam uradio u black gloss,, ali lakirao, folijom mozes isti efekat dobiti,
a puno manje ces se namuciti,, imaju negdje u garazi slike pogledaj kako
ti se svidja,, ja sam imao par kombinacija , na kraju se za black odlucio i
nisam se pokajao,, kulturan detalj ;)

PS daj kakav klip da vidim kako poteze turbo :p
 
BHT Ovisnik
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ja sam uradio u black gloss,, ali lakirao, folijom mozes isti efekat dobiti,
a puno manje ces se namuciti,, imaju negdje u garazi slike pogledaj kako
ti se svidja,, ja sam imao par kombinacija , na kraju se za black odlucio i
nisam se pokajao,, kulturan detalj ;)

vec sam probao,pravo dobro izgleda,ali kako sam ljepim fali mi jos jedna ruka,pa je bilo malo kao izgrebano u odsjaju dok sam je ravnao, pa cekam da prođu ispiti i ponovo zaljepim,taman mi je ostao komad da sve pokrijem,a volan cu u kozu crnu...
malo gledam u bmw e46 kako su kombinirali sa sivom pa isto mislim da bi fino leglo,ali sada cu sa ovom finom crnom,folija je,lako se opet mjenja,nije skupo kao lakiranje:cool:
 
Cime si ravnao, probaj gumenom lopaticom i malo ugrij,
nije ti losa ideja ni za sivu, mtr prodaje 3m bruseni aluminijum
foliju, to bi bio posao ;)
 
BHT Ovisnik
a turbo kako poteze... pa sad ... :D dobro ide,samo me zeza turbo rupa u 3cu kada usaltam na punom gasu pa tu izgubi doosta,to mislim rijesiti chipom,ali stalno novac koji spremim za to potrosim na ostalo sto mi je potrebnije,dok kada pređe 120-130km/h tek se pocinje zagrijavati :D biti ce jedan ovih dana pa postavim :D

ja sam radio s onim za stakla plasticnim,pa stavim krpu,ali sada nisam bio stavljao... ima i u nas ovdje ovih obicnih 3m i to,al ne treba mi sad nista posebno kvalitetno,ovo je 5ogodisnja neka,nije losa

@todorovic
nastojim,da nisam ulagao u mehaniku mogao je mnogoo ljepsi da izgleda,al dole sam u podvozje i mehaniku skrsio vec bar 2000km da je sve utegnuto i original
a inace diesel kao diesel,imas i sam,sta cu ti pricati:D
 
Član
Jbg drug sigurnost je na prvom mjestu, pogotovo ko pravi dosta km, aa opet uvijek se nadje i koja marka vise da se sta vanredno nabaci. Aa to to samo diesel:123::cool:
 
Član
Sivo, boja auta.. ni mat ni piano ne bi sjelo ko siva/silver :D I koliko pokazuje ovaj satić u ćošku :cool:
 
BHT Ovisnik
stane prijatelju samo zovi,jedino sam zauzet u srijedu i cetvrtak u 11h,ta 2 dana imam ispit u to doba,al racunaj poslije 13h da sam slobodan i bilo koji drugi dan u svako doba,mozes i do mene doc,stogod zameziti i to jbmu:cool:

@todorovic
bas to,sigurnost pa ostalo sta ostane pomalo,sada prioritet gume nove uzet pa lagano:cool: i naravno samo diesel power:D

@zlaja
neznam bas koliko bi isla sjajna siva,ovako bi matirana isla mozda uz siceve i to,al ima folije,lako je experimantisati :cool:
a sat pokazuje kako je tvornica propisala 0.9bar:cool: i malo overboosta do 1.1bar,ali spane na 0.9:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
hvala,i ja isto,evo jos nekih mjesec dana i vakat ih stavljati,barem je tako u nas u Hercegovini,ne volim topiti zimske gume na vrucini:icon_biggrin:

sada se jos mislim koje gume da uzmem jer ove godine ocu sve 4 nove, mislio sam nankang,ali neki daju pozitivna iskustva neki losa,pa se sada mislim i o uniroyalu i hankooku jer za continental nemam novca,a i ove hvale da su dobre pa cemo da vidimo :)
 
Top