Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

BHT Ovisnik
hvala vam svima,drago mi je da vam se sviđa,mozda krakovi odu eto tek tako u crno radi sminek malo,mada su jako dobro ocuvane felge:cool: a raspon je zeznut do bola,samo ga ova linija od volva ima,te neka japanska i vecinom korejska auta,ali tko to sređuje ovdje... sto nađem felgi nađem max 15-ke sto je netko imao na hyundaiu i sl., a ove sam upratio u ljuboja jos ljetos,zadnjih mjesec dana stalno ih svaki dan nekoliko puta otvorim da vidim jesu prodane,te stisno prkno i kupio ih,mada mi je i ljuboje fino korigovao cijenu:cool:

najradije bih da moze profil 50 stavio,nisam ja od tog rastezanja,treba mi sto udobnije auto za moju godisnu kilometrazu:icon_biggrin: ali ide 215/40/17 ili 205... sto bude jeftinije,planiram uzeti mozda sve nove nankang,cujem da ih hvale svi,a mozda uzmem neke 2 bolje polovne za nazad za prvu sezonu,a naprijed 2 nove:icon_smile:
 
Član
Masina ipo;) drugar moj ima vec par godina ovakvog volva prezadovoljan je njim..
P,s, ako bog da na proljece ubacimo par zena pa napravimo kaakav dobar album :lol:
 
BHT Ovisnik
hvala,ja sam također zadovoljan,mislio sam prodati pa sparati za s60 2.5T,povoljni su vani,ali rekoh neka ga u mene jos 2-3 god dok malo faxa ne rijesim ulagat cemo u ovo:cool:

:lol::lol: moze moze,na nekom showu se nađemo i napravimo jednu galeriju sa strane:D
 
BHT Ovisnik
ma ne okrivljujem,smao smijesan lik,jer znam da je tebi manje naplatio,a vise ima i materijala mescini,jer ovo je skroz tanko,cudan lik
 
BHT Ovisnik
pihhh, u par dana sam odlucio biti sretan pa sam ostavio curu, dao otkaz i kupio ovog volva:lol:
ne radim tamo jos od pocetka 7-og mjeseca posto m i je tad sezona u praoni,a upisao opet fax pa sam sada rijetko tamo,nekada odem odraditi smjenu kad zaguzva,mada je volvo uvijek u pokretu:cool:
 
BHT Ovisnik
meni je kada sam uzeo auto bilo zanimljivo drvo i mocno jer ga prije nisam imao,ali mi je sada dosadio pa cu uraditi piano black unutrasnjost,cak se razmisljam i za mat sivo kako bi islo zbog siceva :)
 
Top