Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Član
RE: Volvo V40 Turbo

fino odradjen poso, samo sto se meni licno ne svidjaju senzori na braniku nekako mi ruzi izgled, al ko mene pita, dobro dodju i sluze svrsi sto je najvaznije :) a sto se tice zmigavaca vjerujem da ce bt mnogo bolje kad to odradis kako treba nego sa tom folijom ;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

meni se nikako ne svidja sto je kod tebe! pretjeraj to kod mene i bit ce mi najj ;)
salim se :icon_smile:
sve 5+ a ni zmigavci nisu toliko losi sto su svi ovi ovoliko napali :lol:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

trebao si zamijenit poziciju passata i volva , nek to ide redoslijedom nekim :icon_biggrin:

inace sve pohvale za tvoje auto ;)
 
Super Moderator
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

Al zmigavce moras podhitno.... Hahaha salim se smijesno mi sto svaki post moras odgovoriti nekom da ces raditi zmigavce :lol:
Dobro slika aparat i fina je ljepotica a opasna zvijer :D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

Heej žmigavaca, ne mogu da vjerujem :icon_eek::icon_eek: Šta ćeš sa žmigavaca :icon_question: jesi planiro šta raditi na njima ili ostaju ovako :icon_rolleyes: :lol: :D

kakva ti je ovo kutiješina?
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

@kocnica
nije nesto aparat,canon a2200,ali je do fotografa:D

@dzeni
to su im mjesta,bmw i volvo su u garazi, dok ovi kako kada:D hvala:cool:

@gti
ide ono lagano:icon_biggrin:

@allroad
znaci pratite postove,dobro je:D svatko kaze pa svakome odovorim:lol::D

zlaja...oblizi mi jaja:D:D kutija je kompresiona 37l , taman za paju 306c,mnogo manje mjesta zuzima,sad mi moze stati i rezervni tocak i stvari,vec sam ga tovario tepisima,extra:D ta mi je kutija prvobitno bila u jetti,pa u crnom volvu,i onda napravio onu bassreflex:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

lubenicar je zviejr,u njega stane ko s poslom metar drva,on je starom i kupio ovog bmw-a:icon_biggrin: sad je dobio fin tretman,svaki komadic hrđe i sl. je rijeseno na njemu,doamra u garazi,mozda ga zamjeni samo volvo 740 karavanka ako mjenjao:icon_biggrin:
i usput sta mislite o ovom loncu,dosta je slican originalnom,u mene je isto ovalni samo zaobljeni,ima na slikama,iste širine skoro,samo je ovaj zadignut,nije skup,samo neznam bi li previse grmio na mom volvu ?
slika-295632-2012-11-1351988765-velika.jpg
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

Cole odličan vozni park al moj bi izbor bio taj crni bmw......njajjače auto na slici...mad anije loš vlovo al bmw gori...pozzzz:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

hvala,sto jest jest bmw je prelijep,pravi macan:D stari vozi momacku limuzinu,a ja karavana:D mada sto se kaze iz mire đavli vire:icon_twisted:
bmw-a sam ispocetka vozao pocesto jer je 90% vremena u garazi,pa jednu vecer se nesto pokacio s majkom oko "njihovog bmw-a" i otada ja ne zelim uci u njega iako me stari tjera,al s tim autom nemam nista,jedino po potrebi bas,al rijetko,ne zelim,svatko svoje goni;)
@admir
vjeruj druze da nisam stigao,malo fax,malo ovi praznici,pa mi izleti neki posao u susjednoj drzavi tako da sam stigao samo pumpe posjecivati,gotov svaki dan samo toci auto,nikako kuci,pa ne stigoh,jednom sam naisao,ali kasno pa sam zagledao gdje bi moglo biti,ako stignem sutra il prekosutra pogledam:cool:
 
Administrator
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

aha :) Reko ako nisi rijesio da to rijesimo nekako, ako nista po busu :) ;)


Uglavnom ti čuniraš volva fino:cool::cool:
 
Top