Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Član
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

Dobar dobar,samo si zmige naprijed previse zacrnio ;)
Lijepo ide,je li bolje od onda ili..?.
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

ono je folija,dok s eurpatim sa sandrom on ce mi otvoriti da ih uradim kao i farove,nemam vremena ni za sto:icon_smile:
ma ide on skoro isto,bezveze sam i radio skoro :D i sreto je auto oprobavao,on ide,leti,ali je to sto sam i govorio na SR,iz druge brzine u treću on taman upadne u turbo rupu,sto mu oduzme znaatno,jer auto leti kada ja vozim tipa trećom i poklopim pun,ovako izgubi mašala,moram podici malo blokadu,kaze Sreto da bi i 200 okretaja vec bilo dovoljno da ne upada,pa cemo to vidjeti poslije nove godine,registracije i ostalog ako ga chipovao :) ovako za u svakodnevnoj voznji i gasanju nema problema,jedino eto kada stanem na SR na crtu to se događa:icon_biggrin:
evo usput i drugi video od onog dana kada sam isao do majstora da vidi turbinu
http://www.youtube.com/watch?v=77A1pkndCo4&feature=share&list=UUrVAzwSych1-xjfmJhqrTiw
i tu se osjeti rupa,al snimim sa npr. 80-100 gdje polazi u trećoj biti ce znatna razlika :)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

probaj kentrat i sa gumama ,mozda sa drugim dimenzijama se mogne korigovat e sad dal veci promjer il manji treba razmislit,mada sa cipom dobices raniji odaziv turbine tako da se moze regulisat i to
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

ono je originalna dimenzija,zimski setup,samo sam one gume uzeo da ih bezze izderem na pisti,evo 2 nove cekaju u garazi da ih stavim naprijed,a ljeti isto koristim originalnu dimenziju 16-ki,mislio sam preci na 17,al ieto tu negdje,sada mi ide registracija pa cemo to vidjeti do proljeca,jer to ionako mi je problem na crti samo kada ga gonim,ovako nemam problema,valjda do SR-a rijesim to sve pa oprobam auto,i na Sr sam vozio s užasnim ljetnim koje sam skinuo sada i sicevima i plinom:D
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

znam vidio sam bili smo u klasi ;) uglavnom fino ide za tolku autuinu a unutra nemas osjecaj da se trkas ono vozis se ko gospodin
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

da,nisam ga kupio za SR,al ima potencijala pa eto cisto radi gusta,al on svoju svrhu obavlja:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

auto je extra , nisad do sad upratio garazu . 200 ks respekt !!!
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

ma gdje ces je i upratiti kada je u "ostalom":D
hvala:icon_biggrin: i od ovih iskusnijih tko mi moze pomaknuti blokadu,mislim da ne moram ici vele van grada i to,za pocetak bih to uradio prije chipa jer ga svakako ne bih prije proljeca,pa da bar to rijesim,da nema turbo rupe:icon_smile:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo - nove slike 20str.

ne znam da li si mogao uzeti bolju felgu, prosto kao da su stvorene za tvoj auto
 
BHT Ovisnik
hvala,nadam se da je tako,da ce mu leci:cool:
u priliku bi ovako trebalo da izgleda,samo krakovi nisu polirani
http://www.zaslike.com/files/l5mmdomy07vuwn2p5xuf.jpg
 
Top