Video Sef Volkswagena Martin Winterkorn Na Standu Dacije U Parizu Pregledao Novi Sandero

Video Sef Volkswagena Martin Winterkorn Na Standu Dacije U Parizu Pregledao Novi Sandero

Član
</div>
<div style="text-align: center"><object type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="350" data="http://www.youtube.com/v/wVq3W5BTUg4" id="ltVideoYouTube"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wVq3W5BTUg4" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowScriptAcess" value="sameDomain" /><param name="quality" value="best" /><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /><param name="FlashVars" value="playerMode=embedded" /></object></div><p>Nakon &scaron;to je pro&scaron;le godine izazvao veliku pažnju javnosti posetom
Hyundaijevog &scaron;tanda na Salonu automobila u Frankfurtu, &scaron;ef Volkswagena Martin
Winterkorn se na ovogodi&scaron;njem Salonu u Parizu zadržao na &scaron;tandu Dacije i
detaljno pregledao novi Sandero.</p>

<p> U trenutku dok su novinari če&scaron;kog Auto Tipa pravili ovaj snimak, na scenu
stupa telohranitelj nemačkog &scaron;efa poku&scaron;avajući da spreči novinare u nameri da
naprave nekoliko fotografija: "no photos, no photos!"<span>&nbsp;&nbsp; </span></p>

<p>Ivan Mitić - Autoblog.rs</p>

<br />


<br />
 
Član
ne kontam sto nekome smeta?? I moja je Firma XXX puta isla na sajam, i redovno obilazimo konkurenciju, a i ona nas. sve je to normala

ne znam sto ovoliki "Hype". kao da ce VW sad kopirati sve od Dacie!?
 
Član
To je znak da je Dacia postala ozbiljan igrač , naravno u svom cijenovnom razredu.
A za koji VW nema trenutno odgovor , jer su svi brendovi unutar VW jednostavno rečeno preskupi.
 

MTR

Član
djordjep je napisao(la):
To je znak da je Dacia postala ozbiljan igrač , naravno u svom cijenovnom razredu.
A za koji VW nema trenutno odgovor , jer su svi brendovi unutar VW jednostavno rečeno preskupi.

kakav bolan ozbiljan igrac , otidji pa pogledaj Daciu , cim je pregledas moras otic u karantin na 30 dana , bas je smece od branda , cuj novo auto 15000 milja , bog te jadan sve mi bude zao onih ljudi sto ih kupuju , isto nekad oni levati sto su se u Lade zavaljivali .

btw neki dan sam radio NOVU glanc Daciu kod ovlastenog zastupnika , uklanjao nedostatke lakiranja i neko sranje iz laka , pa one dolaze bez ikakve zastite u transportu , koja su to govna od auta
 
Pa cuj, i mene bi bilo stid da sam sef marke koja prodaje muda pod bubrege... bolje hodati i gledati Daciu nego se sramotiti na svom standu :lol:
 
Član
Dacia je cool....kao št rekoše prije par postova...škoda ovo ono. a sad škoda kod nas ko u priči...
 
Član
meni stvarno nije jasno sto su neki ljudi toliko protiv dacie i sto se uvjek nesto mora vrijedjat, te govno, te ruzno, te glupo te vako te nako. pa jbg omjer ulozeno dobiveno je 100%, koliko se plati toliko se i dobije.
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
novo je novo, ali samo da nije dacia :D

Limpi ne zabusavaj vec postavljaj fabijanu u garazu:icon_biggrin:

mora se dodat malo ulja na vatru, :lol: sta cu "garazirat" kada je fabricki nacunirana, samo ofarbao klijesta i rub felgi heheh

a kad je skoda bila auto, da hitler nije imao skodine motore u tenkovima mozda se ne bi smrzli u rusiji, al dizel na minusu jos nije bio euro5 i samo se sledi :D


al ovi bazni modeli, sa plakata, akcija, gade mi se... slika top modela a kad odes u salon, drugo auto, ni slicno, golo ko pistolj, stedilo se bas na svemu...
 
Top