Video Sef Volkswagena Martin Winterkorn Na Standu Dacije U Parizu Pregledao Novi Sandero

Video Sef Volkswagena Martin Winterkorn Na Standu Dacije U Parizu Pregledao Novi Sandero

Član
MTR je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
To je znak da je Dacia postala ozbiljan igrač ,naravno u svom cijenovnom razredu.
A za koji VW nema trenutno odgovor , jer su svi brendovi unutar VW jednostavno rečeno preskupi.

kakav bolan ozbiljan igrac , otidji pa pogledaj Daciu , cim je pregledas moras otic u karantin na 30 dana , bas je smece od branda , cuj novo auto 15000 milja , bog te jadan sve mi bude zao onih ljudi sto ih kupuju , isto nekad oni levati sto su se u Lade zavaljivali .

btw neki dan sam radio NOVU glanc Daciu kod ovlastenog zastupnika , uklanjao nedostatke lakiranja i neko sranje iz laka , pa one dolaze bez ikakve zastite u transportu , koja su to govna od auta

Znam ja šta je Dacia vrlo dobro , vjeruj mi ;) Znam da joj unutrašnjost intenzivno smrdi bar godinu dana na ovim vrućinama i da je ta ista plastika tvrda kao kamen , a nisu ni zadnji krik tehnike . Ali isto tako stoji da su te iste Dacie extra pouzdane , da su jeftine za održavat , da su udobne i prostrane , što bi za običnog kupca bilo sasvim dovoljno , a takvih je dosad preko 2 miliona ukazalo povjerenje , što je ipak brojka za respekt.

Uostalom tako se nešto pričalo o Favoritu , Feliciji...

P.S
Nešto sam primjetio , bar kod mene , da Daciu kude uglavnom vozači prahistorijskih oronulih primjeraka tipa 190 , Golf 1 ,2 , 3 , Passat istih generacija ,Audi "jaje" i sl. a ko b ihi realno maogao kuditi (vozači novih Passata , Avensisa ,C5...) kažu da je solidan auto...
 
Član
Limpi je napisao(la):
a kad je skoda bila auto, da hitler nije imao skodine motore u tenkovima mozda se ne bi smrzli u rusiji, al dizel na minusu jos nije bio euro5 i samo se sledi :D

Tenkovi su bili benzinci i danas su kamioni na sjeveru npr Aljasci (Kraljevi leda dokumentarac) benzinci. ;) Ali tu se smrzava i benzin :lol: to je problem.
 
BHT Ovisnik
meni i nije toliko lose auto kome treba ovuda za nase ceste,jest da su mnogo stedili na kvaliteti plastika,tipa unutrasnjost,tapecirung,kederi i sl. ali auto je izdrzljivo,tetak mi ima 4 nova vozila,od tog tourana,gt megana,c4,ali je i daciu kupio,i stvarno nema kud nismo drndali sa njom,auto je prvo pravo visoko,na selo izać na borackom jezeru ili u ramu je maciji kasalj,spustit i popet auto puno vreca sljiva za rakije,nikakav problem,naletiti na nase jame na cesti,nikakav problem,ispeti je na trotoar jos lakse,stvarno dobar i kvalitetan sto se toga tice autic,da nisam toliko opterecen vozilom i da ne pravim vece kilometraze ne bih bjezao od nje,jer je skoro svaki dan bila u mojim rukama,da su plastike i sl. nekvalitetno stoji,al auto moze proci,pogotovo za veliku vecinu nasih građana:icon_biggrin:
 
Član
Meni su Dacie isto ok, provozao sam ih dosta. Sto se tice udobnosti ovjesa - mekoce, tu su bolji od 50% auta. Istina plastike jesu jeftine, ali zato je i cijena mala, plus pravljeni su auti da budu izdrzljivi, a mehanika je vec odavno provjerena u kojekakvim Renaultima. Gdje ces bolje :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
a kad je skoda bila auto, da hitler nije imao skodine motore u tenkovima mozda se ne bi smrzli u rusiji, al dizel na minusu jos nije bio euro5 i samo se sledi :D

Tenkovi su bili benzinci i danas su kamioni na sjeveru npr Aljasci (Kraljevi leda dokumentarac) benzinci. ;) Ali tu se smrzava i benzin :lol: to je problem.

pardon, ja porsche je onda pravio i dizelane u one velike panzere, maus, zaboravio tacno :lol: al nebitno sada toliko :icon_exclaim:

al stvarno dacia ima karakteristican miris, valjda radi jeftinijih materijala unutra pa se "osjeti"... zagledao sam sandera u salonu,, al haj stavis mu 6-7 wunderbauma i dobar :D al ko trazi samo "prijevozno" sredstvo, jeftino a novo, onda je ok
 
Član
nista njima ne fali, koliko platis toliko i dobijes... da mi hoce ko bogdom pokloniti jednu ;)
 
Član
Znam jednu koja se voza 10ak godina i sad je kao nova,mislim da vlasnik nije imao problema sa njom do sad.Mozda i nisu lose posebno za cijenu koju se nude jer danas se prodaje IME a ne stvarna kvaliteta i cesto je kupac necega "od marke" upravo taj koji je nasamaren.
 
Član
ma sta hoces za malo para, ove dacie su ko golf dvojke u svoje doba, ljudi bi za 15 milja s klasu e nemoze, koliko para toliko muzike...
a technogeeka nebi ni komentarisao:lol::lol:
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ma sta hoces za malo para, ove dacie su ko golf dvojke u svoje doba, ljudi bi za 15 milja s klasu e nemoze, koliko para toliko muzike...
a technogeeka nebi ni komentarisao:lol::lol:
qratz ko golf dvojke u svoje doba.Onaj ko ti je 80 ih na nasim terenima imao Golfa 2 bio je hadzija :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
ma sta hoces za malo para, ove dacie su ko golf dvojke u svoje doba, ljudi bi za 15 milja s klasu e nemoze, koliko para toliko muzike...
a technogeeka nebi ni komentarisao:lol::lol:
qratz ko golf dvojke u svoje doba.Onaj ko ti je 80 ih na nasim terenima imao Golfa 2 bio je hadzija :icon_biggrin:

ma pospan sam pa valjam gluposti, nemoze se sa dvojkom nista porediti:lol::lol:
 
Član
mokeBass je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
ma sta hoces za malo para, ove dacie su ko golf dvojke u svoje doba, ljudi bi za 15 milja s klasu e nemoze, koliko para toliko muzike...
a technogeeka nebi ni komentarisao:lol::lol:
qratz ko golf dvojke u svoje doba.Onaj ko ti je 80 ih na nasim terenima imao Golfa 2 bio je hadzija :icon_biggrin:

ma pospan sam pa valjam gluposti, nemoze se sa dvojkom nista porediti:lol::lol:

Ja se sjecam tih vremena i fica,stojadina i yuga,renaulta 4 itd ,sportski natrojeniji imali su Alfasuda :icon_biggrin: ko je uopce imao auto dobro je bilo a lokalni gazda ti je kupio Golfa 2 TAS ovca i to je bilo cudo a prijatelj mi od susjeda "Jugosvabo" dosao sa Opel rekordom,ebote ijedan novi Mercedes ili Ferari danas.Danas nemozes dotjerati nesto u cemu ces biti toliko zanimljiv sta je bio taj Opel Rekord ovdje te negdje 1986 te medju svim tim ficama.I danas imamo slike pored njega. :icon_biggrin:
 
Član
Jeste Limpijeva ,koja i nije cijenovni rang Dacie , ali oni klotovi od 16.000 ništa nisu odvojili , možda samo malo preciznija izrada , ali plastika unutra ko kamen a o opremi i motoru ne treba trošiti riječi.
 
Top