Video koji bi svaki vozac trebao pogledati

Video koji bi svaki vozac trebao pogledati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Fascinantni 30-minutni film snimljen u jednom danu učesnike u saobraćaju stravičnim prizorima upozorava na opasnost pisanja SMS poruka u toku vožnje.
Američka marketinška agencija Donny Deutsch opisuje ga kao jednog od najmoćnijih informativnih filmova koji su ikad snimljeni.

Iako niskobudžetni, ovaj film bivšeg producenta BBC-a kazuje jasnu poruku "Ne pišite poruke dok vozite" i prikazuje se mladima u školama širom Veliek Britanije. Jedan njegov isječak može se pronaći i na YouTubeu, a dosad su ga pogledali milioni korisnika.

Priča je o 17-godišnjoj djevojci Cassie Cowan, divnoj djevojci iz fine porodice koja uzrokuje veliku saobraćajnu nesreću pišući SMS poruku u vožnji s prijateljicama. Njene dvije prijateljice poginu, ali taj sudar biva smrtonosan i za par iz automobila koji je udarila.

Moć ovog filma leži u detaljima jer jasno prikazuje šta se zbiva pri stravičnom sudaru i nakon njega. Jedna od najtežih scena je ona kad djevojčica u autu koje je Cassie udarila ponavlja pitanje: "Kad će se mama i tata probuditi?", dok beba pored nje ne trepće, te postoji mogućnost da je također mrtva.


http://www.youtube.com/watch?v=vAxcnZCU0UU
 
Član
Jo ja reko opet onaj isti sto je bio prije
ali ovo nisam gledao c,c,c
a po meni ovo samo zensko moze radit :D
meni mrsko pisat poruku kad sjedim i kad nezza sta cu sa sebe a kamol za volanom boze sacuvaj
 
Član
ja bi telefon zabranio da se unosi u auto a kamol da se prica i tipka u voznji ruke mu otpale ko god poruku za volanom pise pa da mi je otac rodjeni
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ja bi telefon zabranio da se unosi u auto a kamol da se prica i tipka u voznji ruke mu otpale ko god poruku za volanom pise pa da mi je otac rodjeni

em sto nastrada taj sto tipka ,ajd sta me briga za njeg , nego sto nastradaju drugi ni krivi ni duzni c,c,c
 
Član
bilo je ovo vec :icon_biggrin:

a svaka cast onim koji su ovo radili , stvarno odlicno odradjen klip
 
Joj sad svi savjesni vozaci, poslije trka sad niko ne koristi ni mobitele:cool::cool:

Jest lose, moze brzo do udesa doci, ne opravdajem!! No meni se ovo redovno desava, pricanje na tel dosta vise, desava se cak i da pisem poruke u voznju (na pamet vecinom kuckam hehe).. Jebiga kad su svi "savjesni" vozaci, da makar ja razbijem monotoniju!!!! :lol::lol::lol:
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Joj sad svi savjesni vozaci, poslije trka sad niko ne koristi ni mobitele:cool::cool:

Jest lose, moze brzo do udesa doci, ne opravdajem!! No meni se ovo redovno desava, pricanje na tel dosta vise, desava se cak i da pisem poruke u voznju (na pamet vecinom kuckam hehe).. Jebiga kad su svi "savjesni" vozaci, da makar ja razbijem monotoniju!!!! :lol::lol::lol:

Potpis! Naravno, ne ponosim se ovim, ali, jbg!
 
Početnik
filmska greska u klipu kod prvog sudara jedna je razbila glavom prozor zadnji a na 1:21 prozor cijel al svako bi stvarno trebao ovo pogledat
 
Član
“SMS while Driving REALLY Shocking Accident Video”
This video or group may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.
To view this video or group, please verify you are 18 or older by signing in or signing up.


Ako neko moze da postavi onaj kod za forume, ako ga uopste ima, posto verujem da nisam jedini koga ovo interesuje a nemoze da pogleda....
 
Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/vAxcnZCU0UU&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/vAxcnZCU0UU&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top