Video koji bi svaki vozac trebao pogledati

Video koji bi svaki vozac trebao pogledati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Extra video, mislim da poslije ovoga nikad necu pisati poruku u voznji... I do sada sam cesto imao obicaj stati pored puta (ponekad u gradu i na sred ulice u kojoj nema puno saobracaja) da napisem poruku, ali sada cu to cesce praktikovati, kad vec imam potrebu za pisanjem poruka...

Mada realno gledano, ovo ne bi trebalo biti poucno samo za pisanje poruka, vec za bilo kakvo odvlacenje paznja sa ceste, jer jedan treptaj oka puno toga mijenja u vecoj brzini, znam koliko meni treba da informacija dodje do mozga kada sam pospan, jer treptaj jako puno traje...
 
Član
ibizasa je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
meni mrsko pisat poruku kad sjedim i kad nezza sta cu sa sebe

potpis, nazovi i ispricaj se za 1km sto ne bi porukama ni za 3 :D

potpis

zato ja dok vozim pojačam muziku, a mobitel nek zvoni koliko hoce dok ne stanem ne diram ga (naravno ovo je u 98% slučajeva ipak postoji i onih 2% kad tako ne radim)
 
Član
@kavaz TNX :cool:

Bas mocan video, iako nisam vozac cesto putujem kolima, ili do skole, ili negde drugde, i mogu vam reci da sam vidjao i gore stvari od ovoga, i sto neko rece ovo ne bi trebalo da se odnosi samo na pisanje glupavog SMS u toku voznje vec odvlacenja paznje sa puta uopsteno, jer nemoze nego drugi da pazi umesto vas...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top