Vicevi

Vicevi

Znate da je kod nas na Balkanu sve moguce pa i ovo sto cu ispricat:
U jednom mjesu bio Hodža i Pop
i pocne Pop da pravi crkvu a to vidi Hodža pa pocne pravit džamiju
odluci se Pop da stavi zvonik a Hodža odmah pocne da pravi munaru
i sve to oni zavrsili kad Pop sebi kupi BMW-a najnovijeg kad sutradan i Hodža kupi sebi istog
vidi Pop da Hodža radi sve ko i on i Pop se odluci da opere svog BMW-a
kad eto ti Hodže ide i nosi motorku i pocne pilit auspuhe
sad Popu nejasno pa ga upita sta to ti Hodža radis s motorkom?
a Hodža ce na to kad ti mozes svog BMW-a da krstis i ja svog mogu da obrezem.
 
Član
Došao Haso kod zubara i objašnjava da ima nesnosne bolove u jednom zubu kada god jede marmeladu. Zubar kaže da se zub može popraviti i da ga ne treba vaditi. Haso ni da čuje, ili vađenje, ili ide drugom zubaru koji će to uraditi. Zubar na kraju pristane, uradi šta je Haso hteo, izvadi mu zub. Haso ga zamoli da mu da izvađeni zub, ali zubar u nedoumici pita: • Šta će ti zub? • Da ga bacim u WC šolju da jede govna kad nece mermeladu
:icon_biggrin:
 
Član
Sjedi Mujo u kafani i pije ko smuk. Negdje u sitne sate kaže mu konobar da je vrijeme da ide kući. Mujo onako totalno pijan pokuša da ustane ali istog momenta pade na pod. Mujo:
- "Uh, jesam se napio ne mogu ni stajati. Valjda će mi biti bolje kada izađem na svjež zrak."
Uz pomoć stolova i stolica on se nekako dovuče do vrata. Udahni duboko i pokuša napraviti korak ali opet pade.
Mujo:
- "Uh, baš ...sam se nalizo."
Srećom kuća mu nije daleko pa je nekako uspio da se dovuče do nje i smjesti u krevet. Rano ujutro budi ga Fata.
- "Bogati Mujo jesi li sinoć bio u kafani?"
Mujo:
- "Jesam, kako znaš?"
Fata:
- "Pa zvao je konobar, kaže zaboravio si invalidska kolica."
 
fata pise materi pismo
draga mama bili smo u nedelju na vaseru u doboju
na kraju izlete neki manijaci siluju me a muju izudaraju
sljeedece sedmice opet pise
draga mamama... bili smo u teslicu na vaseri... na kraju opet manijaci siluju me, muju izudaraju
kad nakon sedam dana pise
draga mama, sljedece sedmice u zenici vaser... ja bih isla al mujo se necka xD
 
Član
dulegti je napisao(la):
Sjedi Mujo u kafani i pije ko smuk. Negdje u sitne sate kaže mu konobar da je vrijeme da ide kući. Mujo onako totalno pijan pokuša da ustane ali istog momenta pade na pod. Mujo:
- "Uh, jesam se napio ne mogu ni stajati. Valjda će mi biti bolje kada izađem na svjež zrak."
Uz pomoć stolova i stolica on se nekako dovuče do vrata. Udahni duboko i pokuša napraviti korak ali opet pade.
Mujo:
- "Uh, baš ...sam se nalizo."
Srećom kuća mu nije daleko pa je nekako uspio da se dovuče do nje i smjesti u krevet. Rano ujutro budi ga Fata.
- "Bogati Mujo jesi li sinoć bio u kafani?"
Mujo:
- "Jesam, kako znaš?"
Fata:
- "Pa zvao je konobar, kaže zaboravio si invalidska kolica."

:lol::lol::lol::lol: PREjak
 

a6.

Član
Doselili se pop i hodža u jedno selo...
Pop izgradi crkvu, a hodža odma za njim izgradi džamiju...
Pop podigne zvonik, a hodža munaru...
Pop kupi BMW, a hodža za njim isto kupi BMW...
Pop jednog dana pošao sa kantom vode da opere auto kad izađe hodža i poče sjeći auspuh a njemu će pop:
... -Šta to radis hodža jesi normalan...
-E pa kad ti svog možeš krstiti mogu i ja svog osunetiti....
 
Član
Šeta se konj po šumi i upadne u živi pesak. Pokušavajući da se izvuče vide ćurku i reče joj: Molim te idi po farmera ne mogu da se izvučem. Ćurka ode i vraća se Mercedesom, i reče konju: Nema farmera zaveži se za branik od auta pa ću te povući I izvuče ona konja. Proslo par dana kad i ćurka upade u živi pesak i poče da doziva konja. Molim te idi po Mercedes ne mogu da se izvučem. Konj joj reče: Nemam vremena da idem po Mercedes, nego ja ću da opkoračim pesak, a ti se uhvati za moju ki*u. I tako on izvuče ćurku. I ŠTA BI UOPŠTE BILA POENTA OVE BASNE??? PAAAA ... AKO IMAŠ KITU KAO KONJ, NE TREBA TI MERCEDES DA POKUPIŠ ĆURKU! :lol::lol::lol:
 
Top