Vicevi

Vicevi

Član
neznam jeli bilo, ali eto davno sam pokrenuo ovu temu pa eto da malo opet nesto napisem.

Čak Norisa nikad neće dobiti srčani napad..... njegovo srce nije dovoljno glupo da ga napadne

Čak Noris ne nosi sat....Zato što on odlučuje koliko je sati

Čak Noris je tužio seriju RED I ZAKON jer su koristili imena njegove leve i desne noge

Čak Noris igra Ruski rulet sa punim pištoljem...I uvek pobeđuje

Koja je jedina situacija kad Čak Noris koristi dublere....Kad snima scenu u kojoj mora da plače

Kad Čak Noris seče luk ne plače on nego luk

Čak Noris ne jede med – on žvaće pčele.

Čak Noris može da podigne stolicu na kojoj sedi.

Čak Noris može u potpunoj tami lupom da zapali vatru.

Kada Čak Noris pogleda u nebo oblaci počnu da se znoje. Neki to zovu kiša.

Čak Noris je u Burgerking-u naručio BigMac – i dobio ga je.

Čak Noris može da deli nulom.

Zemlja se ne vrti oko Sunca – Sunce se drži na odstojanju od Čak Noris.

Najprodavaniji artikl Čak Noris je bol.

Čak Noris je jednom 10 kila pljeskavica pojeo za sat vremena. Prvih 45 minuta je vodio ljubav sa kelnericom.

Čak Noris je dobrovoljni davalac krvi. Ali ne svoje.

Ko se zadnji smeje najlepše se smeje...ko se smeje Čak Noris - umire

Ne postoje lezbejke ...samo žene koje nisu upoznale Čak Noris

Čak Noris je jednom prebio prodavca obuće...preko telefona

Čak Noris je već bio na Marsu, zato tamo nema života

Kada babaroga ide da spava gleda ispod kreveta i u ormaru da vidi ima li Čak Noris

Čak Noris uvek pobeđuje u Blek Džeku............... sa jednom kartom

Olovka je jača od mača ali samo kada olovku drži Čak Noris

Iza svakog uspešnog muškarca je žena.....iza svakog mrtvog muškarca je Čak Noris

Hemijska formula Ua cijanid je CN . . .Misliš da je slučajnost što su to inicijali Chuck Norrisa?

Čak Noris je pogledao dinosauruse jednom...samo jednom

Kako Čak Noris radi zgibove???
Ne diže se on na gore, vec se zemlja spusta na dole

Čak Noris spava sa upaljenim svetlom. Ne zato što se Čak Noris plaši mraka, već zato što se mrak plaši Čak Norisa.

ako Čak Noris kasni, vreme mora da uspori.

Ako upoznajete majku sa Čak Norisom, ona će vas upoznati sa vašim biološkim ocem.

Čak Noris ne zna gde živiš. Ali zna gde ćeš umreti.

Voda prokuva brže kad je gleda Čak Noris.

Čak Noris jedini sme da priča o Fight Club-u.

Čak Noris zapuši vc šolju... čak i kad piša.

Čak Noris koristi samo jedan kineski štapić.

Čak Noris ne ostavlja poruke. Čak Noris ostavlja upozorenja.

Ne postoji Drugi Njutnov Zakon. Čak Noris je suma svih sila.

Kad Čak Noris igra monopol, to se u stvarnosti odrazi na svetsku ekonomiju.



Čak Noris ne čita knjige, on smrknuto bulji u njih dok ne dobije informacije koje su potrebne.

Čak Noris je izgubio nevinost pre svog ćaleta.

Šta je prolazilo kroz misli svih žrtava Čak Norisa pre nego umru? Njegova cipela!

Čak Noris ne prelazi ulicu on je uvek sa obe strane...

Čak Noris nikad nije osvojio Oskara za glumu… jer Čak Noris ne glumi.

Čak Noris može da podeli atom na 2 dela.....golim rukama

Grom nikada ne udara dvaputa u isto mesto, jer ga Čak Noris traži.

Čak Noris može da pije vodu iz prazne čaše.

Čak Noris zna poslednju cifru broja "PI"

Chuck Norris CAN touch Mc Hammer.

Čak Noris ne ljušti krompir... on se oljušti sam od straha!

Čak Noris ima toliko oštar pogled da seče s njim staklo!

Jedino Čak Noris može da piša uz vetar i da se ne poprska!

Jedino Čak Noris vozi auto čiji je rezervoar prazan!

Pirane jedu ljude... a Čak Noris jede pirane.

Neko reče da je Čak Noris gej ... i to mu je bilo zadnje što je izgovorio

chucknorrisalbum9gk3.jpg
 
Član
Na semaforu je crveno, ispred ja autoput. Na semaforu stoji stari Fico crvene boje ustvari malo ide na zuto. Dolazi Mercedes AMG i pocne turirat po gasu. Upali se zeleno svjetlo i prvi kreni merc i prva druga ide 70 kmh prede ficu, malo prode fico njega prode, merc trca cetvrta 130 kmh prede ficu, fico njega prede. Merc peta sesta 220 kmh raspada se prede ficu, tek njega fico prelazi i otvara rucno prozor i kaze A SAD DRUGA.....:lol::lol::lol:
 
Član
Ukradena Zastava 128 / Pegla



-Što ne uze onu Vektru ili onog BMW-a od narko-dilera iz

ulaza do moga?

Kako li je samo upali, kad ja verglam po 10 minuta?

Jel' ti crkla guma, k'o meni prije 2 dana?

Jesi li uključio grejanje kroz haubu, jer se sajla

pokidala?

Dokle si stigao sa one 3 litre u rezervoaru...

nadam se do prve bandere,

ruka ti se osušila!

Jel' te zaustavio saobraćajac,

što nemaš prednji desni žmigavac,

nek ti polomi noge pendrekom!

Jesi se nasluš'o muzike na onom jadnom produvalom

zvučniku,

a kaseta se baš duuuuuuuuugo vrti zimi,

mozak ti kroz uši iscureo!

Cigaru upali na auspuh, majki ti ga spalim,

pošto nema upaljača, kurca mi se napušiš!!!

Ispod desnog sedišta imaš dugme kojim možeš da

prespojiš bobinu,

da da ti je ne bi ukrali... ukrali ti leš dabogda!

Kad pada kiša, ti stavi rukavice,

jer se skida ono crno govno oko volana,

crna te voda izbacila!

Pazi da ti ne polome brisače! Imaš stare, potrošene

(rezervne) u gepeku.

Kočnicu pritisni dvaput brzo ili jednom, al' do daske,

iako bi ja želeo da ne zakočiš na vreme pred grotlom

pakla

i da tamo goriš dok ti 128 demona čereči iznutricu do

kraja večnosti!

Što li me, bre, mrzelo da stavim jastuće sa iglama i
udicama na vozačevo sedište,

bar bih poštedeo svet tvog prokletog poroda,

živ se ucrv'o!

Stiće tebe kletva najstrašnija, gde pokrade poštena

> čoveka,

kugom ti se seme zatrovalo, dabogda krv piš'o!

Đavoli ti pamet isisali, a sa glavom nogomet igrali!

Mater ti se parila s veprom, pa da posere još jednog

takvog istog ko što si ti.

p..s.

Ako neko vidi krem Zastavu 128, registracije BG 192-523,

neka je polije benzinom i zapali.


PLAČ ocami ja se upisoooo
 
BHT Ovisnik
joj make danas sam oplakao na onaj tvoj vic,pricao sam ga svakom zivom:lol::lol::lol: evo ga

Dolazi retardirana curica u pekaru i zatrazi jednu buhtlu! Tapi je ona sankerica sine oces s marmeladom ili eurokremom! Kaze retardirana boli me k* ionako ce mi ispast!
 
Član
Pita zena muza koje zene vise voli: lijepe ili pametne???

kaze muz: ni jedne ni druge volim samo tebe draga:lol::lol::lol:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
Pita zena muza koje zene vise voli: lijepe ili pametne???

kaze muz: ni jedne ni druge volim samo tebe draga:lol::lol::lol:

:lol::lol:

evo jedan neznam jel bio....vozio se autobus pun debila i pokvari se.....ljudi debile iztvedu vani i krenu da vise sta se pokvarilo....oni gledaju kad dolazi debil i govori "znam ja sta se pokvarilo"....kazu ljudi sta ti znas....opet oni gledaju kad opet dodje isti debil.."znam ja sta se pokvarilo" ma sta ti znas ba idi tamo kaze njemu covjek....kad oni nisu mogli da shvate sta se pokvarilo dodje debil kaze "znam ja sta se pokvarilo"...oni "pa hajde vise reci sta se okvarilo"....debil-"pokvari ose autobus"
 
Član
nezz mozda je bilo
nije los :cool:

Gospođa Jones se u spavaćoj sobi obiteljske kuće 'troši' sa svojim ljubavnikom, kad se iz predsoblja kuće čuje:
- "Honey, I am homeeee."
Brže-bolje, ona ljubavniku kaže:
- "Stani u kut i ne miči se ni za živu glavu, jasno?"
Kad je isti stao u kut ona uzme bočicu ulja i prolije po njemu, a zatim istrese po njemu i čitavu kutijicu pudera.
Ulazi muž.
Ona:
- "O, dragi baš dobro da si stigao, znaš, kod Smithovih sam vidjela grčki kip u spavaćoj sobi pa sam odlučila i ja nama nabaviti jedan, što kažeš aa?"
On:
- "Pa... nije loš, mislim..."
Istu večer muž i žena legli spavati, a 'kip' sve vrijeme nepomično stoji.
Nakon nekog vremena, baš kad je 'kip' pomislio da se može malo opustiti, muž ustaje iz kreveta, odlazi prema kuhinji i vraća se sa mlijekom i keksima, prilazi 'kipu' i kaže:
- "Uzmi, kad sam ja bio kip kod Smithovih nitko mi ništa nije dao."
 
Administrator
GTi Dream je napisao(la):
nezz mozda je bilo
nije los :cool:

Gospođa Jones se u spavaćoj sobi obiteljske kuće 'troši' sa svojim ljubavnikom, kad se iz predsoblja kuće čuje:
- "Honey, I am homeeee."
Brže-bolje, ona ljubavniku kaže:
- "Stani u kut i ne miči se ni za živu glavu, jasno?"
Kad je isti stao u kut ona uzme bočicu ulja i prolije po njemu, a zatim istrese po njemu i čitavu kutijicu pudera.
Ulazi muž.
Ona:
- "O, dragi baš dobro da si stigao, znaš, kod Smithovih sam vidjela grčki kip u spavaćoj sobi pa sam odlučila i ja nama nabaviti jedan, što kažeš aa?"
On:
- "Pa... nije loš, mislim..."
Istu večer muž i žena legli spavati, a 'kip' sve vrijeme nepomično stoji.
Nakon nekog vremena, baš kad je 'kip' pomislio da se može malo opustiti, muž ustaje iz kreveta, odlazi prema kuhinji i vraća se sa mlijekom i keksima, prilazi 'kipu' i kaže:
- "Uzmi, kad sam ja bio kip kod Smithovih nitko mi ništa nije dao."


:lol::lol::lol::lol: dobar dobar:lol:
 
Član
vješao se tarzan po lijanama i sašije u drvo. i otkine si ruku, izbije oko i otepe k*rac. i skupile se sve životinje iz džungle i razmišljaju šta će, ipak im je to "kralj" i sve.. i idu oni njega sad sašit..jel.. i razmišljaju šta će za ruku.. kad će majmun "ma dat ću ja ruku, j*eš ruku, sve za našeg kralja" šta ćemo za oko? kaže sokol "dat ću ja jedno oko, s ovim drugim dobro vidim, nema problema!" i sad pričaju šta će za k*rac..imo je povećeg jel.. i razmišljaju oni tako..kad će slon najednom "ma znate šta dat ću ja pola surle, ko ga j*e; ipak je to naš kralj i sve, ja ću preživit nekako s drugom polovicom" i sad životinje njega krpaju šivaju i sve..i nakon što se oporavio ide se on oprobat vješat po lijanama da vidi kako to sve funkcionira. i otišao on i nema ga dva sata. vratio se nazad i sad sve životinje znatiželjne, ali pomalo uplašene da ih neće izgrdit.. i ide prvi majmun pitat kako ruka služi. kad će tarzan "ma znaš šta, ovu drugu ni ne koristim, samo s ovom tvojom pičim, svaka čast!" sad ide sokol već malo hrabriji, pitat kako oko. kad će tarzan "ma ej..s okom vidim 10 kilometara sve čisto, nema šta, puno ti hvala!" kad slon sad na kraju dolazi sav ponosan i pita "tarzane, kako onaj dolje, jel služi?" kad će tarzan njemu "a tebi slone j*em mamu! pa ja gdje god stanem, on kupi travu i gura mi u supak!"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
spavo momak sa curom i odradio poso pa je pita ? Curo mogu li te zvat Eva? Kaže ona može ali zašto ?' kaže on zato što si mi prva sa kojom sam spavo ? Kaže ona može a mogu li ja tebe zvat Pežo kaže on može ali zašto?? Kaže ona zato što si mi 407 mi :)
 
Član
Ustaje djecak za bozic i trci pod drvce da vidi sta sta je dobio za poklon.Naravno uhvati za najveci kad ce mama:"nemoj to je za sestru", on slozi ramenima i za malo manji kad tata ce:"nemoj taj, taj je za sestru" on opet slozi ramenima i za malo manji kad ce mama opet:"i taj je za sestru, evo ti si dobio YOYO"
On slozi ramenima uzme YOYO i pocne da se igra kad trci sestra sva vazna i prkosna:"Vidi sta sam ja sve dobila a ti..."
Kad ce brat:"PA DOBRO NEKO YOYO NEKO LEUKEMIJU"!

(kad sam ovaj cuo umro sam):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top