Vicevi

Vicevi

Član
Chuck Norris i kad ne porani dvije srece grabi

tvrdoglavi je napisao(la):
hebo chuck norrisa,kad mile kitic udara u glavu ko sampanjac :lol: :lol: :lol:

hebo chuck norrisa,kad je zdravko colic pijan a nije popio :lol: :lol: :lol:

hahhaaahahahahahaahah XD
 
Član
Ako ti imas 10 dinara i Chuck Norris ima 10 dinara Chuck ima vise para od tebe...

chuck norris je instalirao Vistu 1998. godine

Ne postoji teorija evolucije. Postoji samo lista stvorenja kojima je Chuck Norris dozvolio da žive.

Chuck Norris nikad nece dobiti srcani napad.....ni njegovo srce nije dovoljno glupo da ga napadne

Čak Noris ima i jare i pare!

Chuck Norris je na floppy disk narezao DVD film od 4,5 GB.

CAK NORISU I SOFER AUTOBUSA USTAJE DA OVAJ SJEDNE

Kad Chuck Norris igra tetris, igra ostane bez figurica za slaganje.

Chuck Norris zna Viktorijinu tajnu.
Robna marka Victoria´s Secret.

Razlog zasto novorodjencad placu je to da su upravo shvatili da ulaze u svet u kojem je Chuck Norris.

Chuck Norris ne slusa muziku, Muzika slusa njega!!!

Chuck Norris kad udje u autobus,kondukteri kupuju karte...

http://www.ludomanija.net/vicevi/Chuck_Norris.htm

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Chuck Norris skija uzbrdo...

Suze Chucka Norrisa lijece rak. Steta sto on nikada nije zaplakao...

-Chuck Norris je osvojio tri Grammya za zvuk koji proizvodi njegova noga u kontaktu s necijim licem...

-Kako bi dokazao da nije tesko pobijediti rak, Chuck Norris je dvije godine pusio petnaest steka dnevno i dobio sedam vrsta raka - i pobijedio ih dizuci utege 15 minuta...

-Sta je prolazilo kroz misli svih zrtava Chucka Norrisa prije nego umru? Njegova cipela!

Chuck Norris je vidio facu gazdarice Toma i Jerijja...

kako je tocak dobio ime??chuck je radio kolut naprijed i kolut nazad a ljudi su navijali.. to Čak,točak...

Došli Chuck Norris i Van Damme do Boga i sad ima mjesto s desna pokraj Boga. I sad On njima kaže da opišu sve što je dobro o njima, da se pohvale i 'ko bude bolji taj će sjedi s desna Njemu. Dođe 1. Van Damme i kaže:"Pa ja mogu više trbušnjaka napraviti, radim bolji kružni, općenito sam jači!". Chuck nakon toga dođe do Boga i kaže:"Sjediš mi na mjestu.":D

Chuck Norris se obogatio prodavajući svoju mokraću kao energetsko piće. To piće se zapravo zove Red Bull.

Chuck Norris je jednom davno udario konja u bradu, potomci tog konja su danas poznati kao žirafe.

Chuck Norris je jedini covjek koji je uspio da savlada Bore Lee-a. Na produzetke...:D

-Chuck Norris je opljackao banku preko telefona...

-Chuck se moze popeti na nizbrdicu i spustiti uz uzbrdicu...

-Chuck Norris je probio Da Vincijev Kod svojom nogom...

-Chuck Norris je jednom upozorio djevojcicu da bude dobra...Ta djevojcica je danas poznata kao Majka Tereza...


Jednom su Chuck Norris i Bata Zivojinovic obarali ruke...Porazeni je morao da pusti bradu...

Chuck Norris moze roštiljati na dnu mora...
-Chuck je jedini covjek koji je ugusio ribu u vodi...
Chuck čačka zube staklenom vunom...
-Chuck mora koristiti dvojnike za scene plakanja..
-Zasto negativci grade okrugle kuce...zato da ih Chuck Norris ne bi cekao iza ugla...
-Ne postoje retardirani ljudi,nego oni koji su upoznali Chuck Norrisa...
-Chuck je pronasao Sveti Gral...
-Chuck Norris je jedini covjek koji je prepisao na usmenom...
-Kada Chuck prelazi ulicu auta gledaju lijevo-desno...
-Omiljeni kviz Chuck Norrisa je 1 protiv 100...
-Chuck zna sve definicije osim definiciju milosti...
-Pri drugom koraku na mjesec Nil Amstrong je pronasao poruku "Chuck Norris je vec bio ovdje" ..
 
Chuck Norris kad igra kolo,ne mase maramicom nego jorganom :lol:

Koliko je Chuck Norris uradio sklekova :icon_question:
odgovor:sve :lol:
 
Chuck Norris se ulogovao na BHTuning preko displeja od ves masine ;)

Chuck Norris izbacio kucu prozor

Chuck Norris ne jede med on zvace pcele

Chuck Norris naruci kafu i casu vode, a voda se sama ukiseli od straha

Zasto Chuck Norris spava sa upaljenim svjetlom? boji ga se mrak
 
Član
Dolazi Perica u skolu hoce da pita uciteljicu nesto:
Perica: uciteljice moze jedno pitanje?
Uciteljica: reci Perice...
Perica: uciteljice sta je ono slonu izmedju noga?
Uciteljica: ma nije nista Perice...
Kad perica drma druga i govori mu: Ma p***a joj materina noj ni pola metra nije nista..... :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
zatvorio hitler jevreje u logoru i pustio plin....
kad kroz neko vrijeme neko kuca iznutra: ej de ba moze li neko zavrnut plin pa pogusit cemo se:)

stoji mali cigo sa ocem kraj trafike i nagovara oca: de mi kupi tata bijelu cokoladu,de,de kupi mi molim te bijelu cokoladu..
otac:a sto ce ti bijela cokolada boga ti!
sin:pa da se i ja jednom umeljam kad jedem:lol:
 
Član
Oženio se Mujo Japankom i otišao živjeti na Okinawu. Poslije nekog vremena ode mu Haso u posjetu. Sjedoše duvaniti i Haso pita:

- Bolan, Mujo, kako se vas dvoje razumijete?
- Mimikom - odgovori Mujo.

Uto ulazi supruga, vadi dojku i pokazuje je Muji. Mujo skoči, ode u drugu sobu, zaskoči ženinu majku, a kad završi uzeme kantu vode i prolije vodu po ženi. Haso ga zbunjen upita:

- Bolan, Mujo, što to uradi?
- Pa, žena mi je rekla Idi kupi mlijeko, a ja njoj: ***** ti mater, zar ne vidiš da pada kiša!
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Oženio se Mujo Japankom i otišao živjeti na Okinawu. Poslije nekog vremena ode mu Haso u posjetu. Sjedoše duvaniti i Haso pita:

- Bolan, Mujo, kako se vas dvoje razumijete?
- Mimikom - odgovori Mujo.

Uto ulazi supruga, vadi dojku i pokazuje je Muji. Mujo skoči, ode u drugu sobu, zaskoči ženinu majku, a kad završi uzeme kantu vode i prolije vodu po ženi. Haso ga zbunjen upita:

- Bolan, Mujo, što to uradi?
- Pa, žena mi je rekla Idi kupi mlijeko, a ja njoj: ***** ti mater, zar ne vidiš da pada kiša!

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Vracaju se Mujo i Haso kasno s nekog tuluma, kad odjenom iz mraka pred njih ispade neki pljačkaš i zatraži sav novac koji imaju. Onako prestravljeni obojica brzo izvade novčanike i počnu vaditi lovu. Na to se Mujo okrene prema Hasi i pruži mu novčanicu:
- "Bolan Haso, evo ti onih 100 maraka što ti dugujem."
 
Član
bili Bosanac, Hrvat i Srbin,,, sad trbaju proći kroz pustinju,,, kad ispred njih izleti lav,, Srbin njemu pjesak u oči,, idu oni dalje, kad opet lav islez,,, te njemu Hrvat pjesak u oči,,, treći put ude čopor lavova,,, Srbin i Hrvat se razbježaše,,, a Bosanac ostade,,, kasnije oni njega pitaju što nisi pobjegao,,, kad on PA NISAM IM JA BACAO PJESAK U OČI:lol::lol::lol::lol: zaboravio sam kako tačno ide vic, pa sam nešto sklepao:icon_twisted:
 
Top