Vicevi

Vicevi

Član
Otišla plavuša u policijsku postaju zajedno s bratom policajcem radi upisa na policijsku akademiju. Uđe ona kod inspektora, a ovaj joj postavi pitanje da provjeri njeno opće obrazovanje:
-Što je to algoritam?
Plavuša odgovori spremno:
-Alga koja je uhvatila ritam.
Odgovor pomalo zbuni inspektora, koji se na koncu ipak pribere i upita je:
... -Tko je bio Gavrilo Princip?"
Plavuša se zamisli, pa pita:
A da to nije bio čovjek koji je ubio posljednjeg kineskog cara Johna F. Kennedya? Inspektor duboko uzdahne i ipak se odluči postaviti zadnje pitanje:
Recite mi, tko je ubio Isusa Krista?
Plavuša razmišlja i razmišlja, pa skrušeno odgovori:
-Ne znam.
-Dobro", reče inspektor.
-Onda otiđite i javite mi kada nađete odgovor."
Izlazi plavuša sva sretna iz kancelarije, a brat ju upita:
-Kako je bilo?
-Sjajno, šef mi je već dao prvi slučaj ubojstva!
 
Član
Zatekne žena muza u krevetu sa jednom maloljetnicom i onako iznervirana pocne psovati, kad će muz na to:
"Šta ti je, sto psuješ pred djetetom?"

Pogin'o sam.:lol:
 
Član
Ljubomorna žena je pronašla parče papira sa nepoznatim brojem telefona u jakni svoga muža. Uzela je telefon, okrenula broj i počela da viče:
-Ja znam sve!
-Pa zašto ste onda pozvali službu informacija?

:lol::lol:
 
Član
gaga je napisao(la):
zoom001 je napisao(la):
U Sarajevskom kaficu gost pita konobara:"Imate li caj od nane?". Konobar:" Zao nam je, nana umrla sinoc i jos se nije osusila".:lol:

ja danas ulazim u kafic jaran radi, a cura mu dosla. kaze on meni izvoli sta ces pit, ja mu kazem malu sa mlijekom, kaze on mlijeka cu ti donijet al malu ti nedam :lol::lol:
 
Član
Razgovaraju dva prijatelja u kafani u kasne sate…
- E mogu ti reci da od moje žene nema ružnijeg stvorenja na svetu!
- Ne verujem, jer kada bi se uporedila sa mojom, ko zna kakav bi rezultat ispao?
- E, ajmo kod mene pa da se sam uveriš na licu mesta! I odu oni kod tog prijatelja koji, dok još nisu ni prešli prag, doziva svoju ženu:
-Mila… možeš li da dođes na trenutak?
- Jel da stavim kesu na glavu?
- Ma jok, neću da te *****, nego samo da te pokažem!
 
Član
Dama obavlja dnevni šoping u lokalnoj trgovini.
Kupila je: dvije litre mlijeka sa 2% masnoće, kutiju jaja, litru soka od narandže, glavicu salate, ciglicu kafe i pola kile mesa. Dok je istovarala kupljene stvari iz korpe i stavljala ih na pokretnu traku, jedan pijanac je stajao odmah iza nje i pažljivo je posmatrao.
Dok je blagajnica ukucavala cijene na kasi, pijanac diskretno primjeti:
- Biće da si neudana.
Žena se malo iznenadi ovom izjavom, zaintrigirana intuicijom jednog pijanca, jer zaista je bila neudana.
Okrene se i pogleda svih šest stvari na traci, ali nije primjetila ništa neobično, ništa šta bi moglo odati njezino bračno stanje. Kad ju je konačno znatiželja nadvladala kaže:
- Znate šta, potpuno ste u pravu. Ali kako ste to mogli znati sa takvom sigurnošću?
Pijanac:
- Ma ružna si u pičku materinu!
 
Član
TuLe je napisao(la):
- Konobar: Dobar dan ! Izvolite ?
- Djevojka: Ja ću sok od coca-cole !
- Momak: Ja ću šamar, da zapamtim kad sam zadnji put ovu kravu izveo u grad !

isto tako:samo je ovaj istinit

djevojka naruči dupli čivas s kolom!
momak naruči vode i šećera!!!
:lol::lol::lol:
 
Član
Dječak hoda ulicom,a na putu pokraj njega zaustavi se auto. Muškarac srednjih godina spusti bočno staklo i povika:
-"Mali, ako uđeš dat ću ti 20 eura!" Dječak pocrveni,ljubazno ga odbije i nastavi hodati. Nakon nekoliko metara, vozač opet zaustavi auto pored dječaka:
-"OK,šta misliš o 30 eura,a dodam još i vrećicu bombona?" Dječak nešto odbrusi tipu i još više ubrza hod.Medutim,malo dalje automobil ga opet sustigne i muškarac mu se ponovo obrati:
-"Mali, ovo je moja posljednja ponuda,50 eura i slatkiša koliko god možeš pojesti.Samo uđi,molim te!" Dječak zastane,osvrne se oko sebe i polako priđe autu: -"Slušaj tata,ti si kupio tu glupu Daciu,sad se fino sam vozaj u njoj.:D
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Leže Mujo i Haso u šatoru, pita Mujo Hasu šta radiš, kaže Haso d*kam, kaže Mujo a šta misliš da uzmeš svog. :lol:

fali ti dio kad ga Mujo pita: a jel ti lijepo
Haso: pa i nije baš
Mujo: a šta misliš da uzmeš svog
 
Član
Dolazi muž kući i kaže ženi:
-Kupio sam ti kafetin
-Šta će mi, ne boli me glava.
-E,tu sam te čeko..SKIDAJ SE! :D
 
Top