Vento TDI GT

Vento TDI GT

Član
auto je predobar jedina zamjerka ide na ove nalje po vratima ipak je to ljepse da bude clean kao i okvire tablica skinuti obavezno ostalo NO COMENT !!!! ;)
 
Član
Babn Babn je napisao(la):
@enesss tnx drug,

@a ti edo calovino jedna sta ono bi neku noc, jesi ziv hahahaha!!! sta se desi qq i hvala

ma debil nije gledo prestrojavo se, zakaci mi zadjni kraj i okrene me ispred sebe i guro me 20 metara. Kad izadje iz kamiona kaze nisam te ni vidio.. a napravio mi je stete da valjaa, komplet lijevu stranu moram mjenjat.. sreca pa se nije razbilo staklo mogo me isjec.. :(
al haj sreca nije meni nista, a auto ce se napravit .. :)
 
Član
@marex znam bro malo samo promjene neke slazem se s tobom, btw zacas skinut xD

@supi xD os kupit mog ;), imao sam ja i tricu isti je to k...
 
Član
vento je kao bombona...vidjao sam ga redovno u zivinicama na sr-u...manje naljepnice i sive, kao sto kazes, i bice do ja...a ;)
 
Član
Lijep vento drug, samo po meni su ti prevelike ove nalje druze, trebao si to radit u manjem fontu, ako si vec odlucio da ih stavis... Gledam naprijed ovaj lip je extra sjeo, al po meni prednji kraj pati za kristalnim smoked zmigama i maglenkama, da se uklopi uz te angele, i to ce biti druga prica totalno...
 
Član
ici ce manje naljepnice ovo je bila samo probna verzija :cool: tak' vlasnik rece :icon_smile:

Maska bez znaka i jos nekih sitnica ;) uglavnom extra stroj :D a tek muzika :cool:;)
 
Član
tnx svima opet, ma nalje su najmanji problem, a error bome imas isti ukus to vec trazim sebi, ali bas smoked fazon i naprijed i stopke, da mi se ne istice bas previse jer je sav crn, al polako tako je najdraze...

Adi nedelja kafica :cool:
 
Top