Vento TDI GT

Vento TDI GT

Početnik
RE: Vento TDI

predobar autic, druze, kako do sad da ga nisi stavio na forum...ne vidim ni na jednoj slici kako stoji ralica nova :D
 
Član
RE: Vento TDI

Oggy je napisao(la):
predobar autic, druze, kako do sad da ga nisi stavio na forum...ne vidim ni na jednoj slici kako stoji ralica nova :D

hehehhe imam samo jednu sliku i to sa SR kad sam postavio odma, xD bit ce pa ces vidjet sjela ko sljiva u balegu, xD tnx jos jednom!
 
Administrator
lijep vento... neku vecer si vidjen kod hotela tuzle... samo mi u oci upadaju prevelike naljepnice na vratima ;)
 
Član
bad_look je napisao(la):
Mjera vento sviđa mi se bašš..sve najbolje...pozzzz

;)

pioneer_09 je napisao(la):
lijep vento... neku vecer si vidjen kod hotela tuzle... samo mi u oci upadaju prevelike naljepnice na vratima ;)

tnx, ma znam to cu uskoro smanjit na neki minimum, cak mozda i sive stavit, mrsko mi bilo skidat....u ruci mi manje izgledale xD
 

LSD

Član
neki dan sam pokusao da te stignem da pozz al si mi bio podaleko pa nisamo uspio da se probije kroz guzvu.....auto izgleda mocno al od zada kad sam gledao ......fale mu JOTi brate....bar jos 1 hehehe
 
Član
tnx svima, a na "jotazi" radim radim ko crnac :lol:, al dok ne nadjem nesto ebeno stavicu distance nazad po 2 cm i bit ce dobro za pocetak...btw i njih trazim xD....;)
 
Član
@enesss tnx drug,

@a ti edo calovino jedna sta ono bi neku noc, jesi ziv hahahaha!!! sta se desi qq i hvala
 
Top