Vento TDI GT

Vento TDI GT

Član
Eo nakon dugo vremena na forumu nije mi smor nesto reci o njemu :icon_biggrin:.....

Vento tdi, 115 (cipovan naknadno), 95 g, treci "babo" vlasnik (cetvrti ako racunam buraza :lol:), dakle kupio ga od njeg prije nekih 2 god skoro(da, nema nista dzaba).....od opreme ebg klasika neka, el. sve, abs, servo, nema koze klime al et, eo kakav je bio otprl kad je bio kod njega (imam 2 slike samo qq)....

c4550d8ea6.jpg

63358de8d8.jpg


Onda sam ja preuzeo malo docerivanje, kolko tolko, nemam sad bash slika korak po korak, al imam gotovih i ici cu po nekim starijim slikama....ovak...

Prvo sam, bar mislim, uzeo ove oci andjeo moj....
fe720f0e6b.jpg

c13af85647.jpg

5569675e7a.jpg


onda, naravno xenone 6000....
761d4b80ce.jpg


Onda su dosle felge 15" koje smo jaran i ja dotjerali (koji sam som nestale mi slike gotovog proizvoda, al fakat drama su bile, al imam ovu ko dokaz da sam ih radio :icon_biggrin:)...kasnije cu postavit sliku na autu kako stoji !!!
501d12706d.jpg


Prvo su isle crvene opruge i plinci, al nije to to bilo, tak da sam se odlucio na ovo.....tacnije JOM gewindare (PREZADOVOLJAN btw), da naglasim postavljale su se oko 3 u jutro na filozofskom pjani ko krave svi, zavrsili oko 7 (triza, grom, desha tnx hahahah)

0bdb5b2ad9.jpg

99227fabc9.jpg

5876169cb4.jpg


Zatim...neam pojma vise u pm, aha evo felgi sad na gewindarama...(poserem ti se triza na ugled, dok sam otiso po pive kola su "lizala" asfalt, znaci coban je dokle moze i jos cent spustio, nisam mogao popet se uz filozofski qq)......btw ovo je slika u 7 u jutro kad smo zavrsili :icon_smile:
c9b814bcbc.jpg

6656ea12f3.jpg


Onda dizi, spustaj, dizi itd itd i sad je ovakav kakav je, planovi su u toku....tacnije uskoro cu ga lakirat, masku trazim, distancere nazad, zatamnit nekad, muziku imam o tom necu xD, ma vidcemo jos...pozzz nadam se da je OK sve...da i ovu drugu sliku sam morao postavit desno trizina guuuja...R.I.P :icon_cry:
5ddb378ebc.jpg

ef6cb7c340.jpg
 
Član
RE: Vento TDI

Extra vento! Mislim samo da mu trebaju vece felne i bice za 10;) P.s. Svaka cast na majstorskim radovima:)
 
Član
RE: Vento TDI

dellas je napisao(la):
Extra vento! Mislim samo da mu trebaju vece felne i bice za 10;) P.s. Svaka cast na majstorskim radovima:)

postavit cu slike trizinih 17" kako mi "deru" trap citav, zato sam se vratio na ove xD, isjeko po kola da stavim 9 j :lol:
 
Član
RE: Vento TDI

vidjen danas naravno, stajao sam do tebe, kontao sam ti se javiti ali si bio zauzet s djevojkom si nesto pricao pa nisam tjeo smetati.. lijep vento uzivo stvarno..
 
Član
RE: Vento TDI

Predobar vento, vidjao sam ga par puta...vidi se da imas ukusa i samo nastavi tako sa radovima ;)
 
Član
RE: Vento TDI

extra vento,imam par slika koje sam slikao,dok ih nadjem nabacit cu na profil;)
 
Član
RE: Vento TDI

elmir je napisao(la):
vidjen danas naravno, stajao sam do tebe, kontao sam ti se javiti ali si bio zauzet s djevojkom si nesto pricao pa nisam tjeo smetati.. lijep vento uzivo stvarno..

kud me ne zovnu, bas si mi trebao xD ma ajd bit ce druzenja ;)
 
RE: Vento TDI

Druze extra vento danas sam ga bas zapazio i gledao sam;) ma odlicno ga radis;)

:lol::lol: danas je se malo oglasio alarmom kad je neko od takmicara na 402 prosao kraj njega pod punim gasom
:cool:
 
Član
RE: Vento TDI

GolFanatiCars je napisao(la):
Druze extra vento danas sam ga bas zapazio i gledao sam;) ma odlicno ga radis;)

:lol::lol: danas je se malo oglasio alarmom kad je neko od takmicara na 402 prosao kraj njega pod punim gasom
:cool:

trebo si me nac da mu noge prisastavim, trosi mi akku xD
 
Član
RE: Vento TDI

Babn Babn je napisao(la):
elmir je napisao(la):
vidjen danas naravno, stajao sam do tebe, kontao sam ti se javiti ali si bio zauzet s djevojkom si nesto pricao pa nisam tjeo smetati.. lijep vento uzivo stvarno..

kud me ne zovnu, bas si mi trebao xD ma ajd bit ce druzenja ;)

ma par puta sam stajao odma do tebe i davora, bio u prugastoj dukserici kombinacija plavo-crno, zagledao sam tvoje felge, ali kad god sam tjeo ti ili prici ili obratiti se tvoja ljepsa polovina me sprecavala jer je bila u prici s tobom;)
 
Top