Veliki prasak

Veliki prasak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ma nek oni svi se fino najedu govana ti ameri..qurac oni znaju ..to je dokazano da amerikanci imaju najnizi koificient inteligencije na svijetu..neznaju ni jedan drugi jezik osim engleskog..niko nezna gdje se nalazi bosna..ma daj sve ih treba pobit:icon_mad::icon_mad:
 
Član
0g1 je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
@mtopic
Procitaj Kur'an, Bibliju... bit ce ti neke stvari jasnije;)

p.s.
Vjerujem u Big Bang jer sve je moralo poceti od neceg;)

p.p.s.
Neki Ameri znaju nesta sto mi ostali nesmijemo nikad saznati... dosta toga se krije i zna.
Toliko od mene.

ucenog odgovora :icon_biggrin:

godinama izucavan:D
 
Legend
ne vjerujem ja ni u sta,osim sto vidim svojim ocima,neki idiot nije znao sta ce od sebe pa reko ajde sacu ja izmislit boga,da ljudi vjeruju u njega,da se zbog vjere smanji broj ljudi na planeti...
podrzavam ja svaciju vjeru,al nesto nerealno sto nisam vidio svojim ocima ne vjerujem...
 
Neki dan sam bas citao na nekom forumu gdje je netko pitao, kao, ako je bog stvorio sve, svemir i ostalo, ko je stvorio njega tj boga? Ako je nemoguce da svemir sam nastane, kako je moguce da sam nastane bog, ipak su vece sanse da nekako nastane neka materija kao npr kamen, nego svemoguce bice.. i kao, ako je bog stvorio, svemir, vrijeme, prostor tj pocetak svega, a gdje je on bio? u kojem prostoru, vremenu, svemiru..

..da se covjek zapita.. :D:D
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
ma nek oni svi se fino najedu govana ti ameri..qurac oni znaju ..to je dokazano da amerikanci imaju najnizi koificient inteligencije na svijetu..neznaju ni jedan drugi jezik osim engleskog..niko nezna gdje se nalazi bosna..ma daj sve ih treba pobit:icon_mad::icon_mad:

Haha, ko prvo sta ce im drugi jezik, kad svi koriste njihov, tj. univerzalni, drugo jel ti znas di se nalazi Namibia,ne ? jesi zbog toga glup ? ...aj da si reko ne znaju di je Njemacka, il Francuska...al Bosna..omg
 
Član
Meni se ukazao katanac u ovoj temi...


combination_lock.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top