Veliki prasak

Veliki prasak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CoL3-99 je napisao(la):
nisam ni ja druze:D al ima ljudi koji jesu,al otom po tom,tko vjeruje nek vjeruje onda ne,ne mozes protiv necije volje:icon_smile:

Ja ne vjerujem da postoje takvi ljudi, po meni postoje samo varalice i ljudi koji nisu u redu sa glavom pa sami sebe ubijede da su vidjeli Boga, ili nesto tome slicno

Ali, svakom njegovo ... ko hoce nek vjeruje, nemam nista protiv. Ja samo ne podnosim osobe koje hoce da nekom nametnu svoje misljenje i koje pod svaku cijenu hoce svakog da ubijede u svoje stavove, ma koji oni bili ...
Ja nikom nikad nisam rekao da je glup sto vjeruje u Boga, Allaha, zovite ga kako hocete, ili da je glup sto ide u dzamiju ili crkvu, ali isto tako ne volim kad meni neko kaze da sam ja glup sto ne vjerujem u to ...
 
Član
Ma kakvo vjerovanje u nesto sto niti je ko vidio nit ima bilo kakvih dokaza da postoji...to je ljudska izmisljotina i potreba za nekim vjerovanjem...postujem vjernike a takodje i ostale...svako ima svoje...btw ja mislim da je to sve jedan neodgovorni radnik stvorio:D
 
ni u jednoj vjerskoj nisam procitao neku losu stvar, a covjek je takav da mu je lakse losu prihvatiti,nekako mu merak kad popije,ubode se iglom itd nego da spomene boga
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
ni u jednoj vjerskoj nisam procitao neku losu stvar, a covjek je takav da mu je lakse losu prihvatiti,nekako mu merak kad popije,ubode se iglom itd nego da spomene boga

A sta to ima lose u naucnim knjigama??? Jel tamo postoje ikakve lazi i obmane i price "bolje vjeruj, nego provjeravaj. Tako je neko rekao, kaze da to postoji i ti ne smijes pitati zasto je to tako?"
U nauci je sve crno i bijelo druze ... nema sivog
 
mtopic je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
ni u jednoj vjerskoj nisam procitao neku losu stvar, a covjek je takav da mu je lakse losu prihvatiti,nekako mu merak kad popije,ubode se iglom itd nego da spomene boga

A sta to ima lose u naucnim knjigama??? Jel tamo postoje ikakve lazi i obmane i price "bolje vjeruj, nego provjeravaj. Tako je neko rekao, kaze da to postoji i ti ne smijes pitati zasto je to tako?"
U nauci je sve crno i bijelo druze ... nema sivog
nisam rekao da ima nesto lose u naucnim knjigama,nekim,opet kazem ,svak ima svoj izbor,nebi valjalo da smo svi isti,na kraju,momak je pitao dali vjerujemo u veliki prasak,tj dali vjerujemo da je sve postalo od njega,a je samo kazem da mi vjera nedozvoljava da mislim ista drugo osim da je bog stvorio nas i sve oko nas,kontas,a mi smo tu da stvaramo dalje i da olaksamo sebi ovozemaljski svjet i zasluzomo ahiret,e sad..tu se otvara nova tema koja nema veze s ovom njegovim pitanjem tako da necemo dalje,poz drug
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
ni u jednoj vjerskoj nisam procitao neku losu stvar, a covjek je takav da mu je lakse losu prihvatiti,nekako mu merak kad popije,ubode se iglom itd nego da spomene boga

A sta to ima lose u naucnim knjigama??? Jel tamo postoje ikakve lazi i obmane i price "bolje vjeruj, nego provjeravaj. Tako je neko rekao, kaze da to postoji i ti ne smijes pitati zasto je to tako?"
U nauci je sve crno i bijelo druze ... nema sivog
nisam rekao da ima nesto lose u naucnim knjigama,nekim,opet kazem ,svak ima svoj izbor,nebi valjalo da smo svi isti,na kraju,momak je pitao dali vjerujemo u veliki prasak,tj dali vjerujemo da je sve postalo od njega,a je samo kazem da mi vjera nedozvoljava da mislim ista drugo osim da je bog stvorio nas i sve oko nas,kontas,a mi smo tu da stvaramo dalje i da olaksamo sebi ovozemaljski svjet i zasluzomo ahiret,e sad..tu se otvara nova tema koja nema veze s ovom njegovim pitanjem tako da necemo dalje,poz drug

Ma nemam ja druze nisa protiv tebe i toga sto ti vjerujes u Boga ... i trebas da vjerujes ako je to tvoje ubjedjenje i trebas ga se drzati ... samo tvoji postovi mi zvuce previse osudjivacki prema onima koji ne vjeruju u Boga i ispada da smo sad svi mi koji ne vjerujemo glupi i da cemo goriti na tamo nekakvim mukaka kad umremo ...
Kad umrem nek bude samnom sta god hoce, nek je meni dobro dok sam ziv, a za poslije cemo lako ... :lol:
 
Član
Kao sto nodiash rece, tj napisa, ja mislim da bi ovi u Cernu mogli da se manu corava posla, podrzavam nauku i sve to, al opet sra*a kao Cernobil itd...Postoji nesto sto ljudi mozda i ne treba da znaju, i ne treba cackati mecku....
 
mtopic je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
ni u jednoj vjerskoj nisam procitao neku losu stvar, a covjek je takav da mu je lakse losu prihvatiti,nekako mu merak kad popije,ubode se iglom itd nego da spomene boga

A sta to ima lose u naucnim knjigama??? Jel tamo postoje ikakve lazi i obmane i price "bolje vjeruj, nego provjeravaj. Tako je neko rekao, kaze da to postoji i ti ne smijes pitati zasto je to tako?"
U nauci je sve crno i bijelo druze ... nema sivog
nisam rekao da ima nesto lose u naucnim knjigama,nekim,opet kazem ,svak ima svoj izbor,nebi valjalo da smo svi isti,na kraju,momak je pitao dali vjerujemo u veliki prasak,tj dali vjerujemo da je sve postalo od njega,a je samo kazem da mi vjera nedozvoljava da mislim ista drugo osim da je bog stvorio nas i sve oko nas,kontas,a mi smo tu da stvaramo dalje i da olaksamo sebi ovozemaljski svjet i zasluzomo ahiret,e sad..tu se otvara nova tema koja nema veze s ovom njegovim pitanjem tako da necemo dalje,poz drug

Ma nemam ja druze nisa protiv tebe i toga sto ti vjerujes u Boga ... i trebas da vjerujes ako je to tvoje ubjedjenje i trebas ga se drzati ... samo tvoji postovi mi zvuce previse osudjivacki prema onima koji ne vjeruju u Boga i ispada da smo sad svi mi koji ne vjerujemo glupi i da cemo goriti na tamo nekakvim mukaka kad umremo ...
Kad umrem nek bude samnom sta god hoce, nek je meni dobro dok sam ziv, a za poslije cemo lako ... :lol:
cujes,ako kontas dole...povedi i mene..kazu uletio neki italijan sa american gold pa festa svako vece :lol: :lol: ako si me tako razumio,jebga onda se pogresno izrazih,znas kako je gledam na to,svakom svacije,a sa svakim dobar,nego stipu to,teske su to teme,daj sta lakse,da uzubimo V12 mashinu :lol: :lol: :lol:
 
Član
@mtopic
Procitaj Kur'an, Bibliju... bit ce ti neke stvari jasnije;)

p.s.
Vjerujem u Big Bang jer sve je moralo poceti od neceg;)

p.p.s.
Neki Ameri znaju nesta sto mi ostali nesmijemo nikad saznati... dosta toga se krije i zna.
Toliko od mene.
 
Član
vw_damir je napisao(la):
@mtopic
Procitaj Kur'an, Bibliju... bit ce ti neke stvari jasnije;)

p.s.
Vjerujem u Big Bang jer sve je moralo poceti od neceg;)

p.p.s.
Neki Ameri znaju nesta sto mi ostali nesmijemo nikad saznati... dosta toga se krije i zna.
Toliko od mene.

ucenog odgovora :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top