Veko Skoda GTI

Veko Skoda GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
pa stavi sine slike na imageshack ili tako neki site :)

a dobro napreduje... felge mi se svidjaju jos da je vidim napokon ofarbaTu ... :D ;)
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Svaka čast na urađenome, znam ja kako je za hyundaia kupiti neki dio, a siguran sam da je tako i za feliciu :cool:
pa bilo je tesko vjeruj mi,sve je prepravljano i rucno pravljeno,a sto se tice mehanike 95 %djelova je sada vw :lol::cool:

ma veko vidi se da mi kupis ideje nemoj ba jbg ti dosta sto uzimas od volksvagena obrve i stopke nemoj samo i farove
 
Član
Bit će ovo perverzija na kraju ;)

Samo jedan savjet za ove podmetače ispod noga...
attachment.php

Kod mene su isti (druga boja), tj. više nije moj u autu, u prtljažniku je... ovaj dio preko što ima, odvojen je (barem kod mene, samo lijevo zašiven) i toliko smeta u vožnji, pogotovo gradskoj, savije se nogom i zapinje i sl... 2-3 puta zbog njega sam jedva zakočio... zašij ga zajedno sa ostatkom, to je samo savjet, dok operem svoje i nosim ih šnajderu da to fino odradi ;)

pozz.
 
antrax je napisao(la):
Bit će ovo perverzija na kraju ;)

Samo jedan savjet za ove podmetače ispod noga...
attachment.php

Kod mene su isti (druga boja), tj. više nije moj u autu, u prtljažniku je... ovaj dio preko što ima, odvojen je (barem kod mene, samo lijevo zašiven) i toliko smeta u vožnji, pogotovo gradskoj, savije se nogom i zapinje i sl... 2-3 puta zbog njega sam jedva zakočio... zašij ga zajedno sa ostatkom, to je samo savjet, dok operem svoje i nosim ih šnajderu da to fino odradi ;)

pozz.
dobar savjet, ali svakako ove su samo za style...
jbg preosjetljive su za svaki dan
pozz
 
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
Ma boja ide smedja sa dosta kristala:cool: , to je sad in

dje mu to pade na pamet ? primjetio sam na jednoj slici da su vrata ofarbana u neku plavozelenu perlu zato msa napiso zelenkasta !!
 
Legend
skidam kapu za ozvucenje..... ;)

a posebno mi se svidja ovaj fazon sa felgama.... ima da bude extra,svaka cast , samo tako dalje , ovakve felicie nema na daleko......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top