Veko Skoda GTI

Veko Skoda GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a sta mislis na nesto ovako



65716943_5520a1a201.jpg
 
Legend
ma svaka cast veko,ozvucenje....farovi....znaci spricat ces malo sa air brush.....ja bi neke sitne detalje po duzini auta...,i da prokontas u nekoj fluorescent boji.....po mraku je to premocno
 
Početnik
e buraz evo maksuzije sam uletio da nesto pametno kazem:
1.ono sto je kolega rcat upload-ovao (buba ili tako nesto) uopste nije airbrush nego pinstriping...
2.ne pitaj raju sta ces raditi nego covjeka koji ce to raditi jer ne zna svaki brusher crtat sve, svako ima svoj stil i nekom bolje idu likovi nekom stipe nekom tears(poderotine) i slicno...
znaci brate mili ako treba PS pomoc samo zovi da ti brat namontira sta hoces i gdje hoces da mozes u digitalnoj pripremi vidjeti kako bi sta cucalo na skodilaku.
pusa vnugo
 
Član
zmayich je napisao(la):
e buraz evo maksuzije sam uletio da nesto pametno kazem:
1.ono sto je kolega rcat upload-ovao (buba ili tako nesto) uopste nije airbrush nego pinstriping...
2.ne pitaj raju sta ces raditi nego covjeka koji ce to raditi jer ne zna svaki brusher crtat sve, svako ima svoj stil i nekom bolje idu likovi nekom stipe nekom tears(poderotine) i slicno...
znaci brate mili ako treba PS pomoc samo zovi da ti brat namontira sta hoces i gdje hoces da mozes u digitalnoj pripremi vidjeti kako bi sta cucalo na skodilaku.
pusa vnugo

pusa.. kolega RCat je postavila sliku airbrusha sa pinstripingom ahaa :)

look

takodjer sam skroz gore negdje navela da se posavjetuje sa airbrusherom koji ce mu to raditi, samo sam rekla da ide na vec zapoceti stil = Maska iz Scary Movie

:123:
 
Evo kad trazis prijedlog ove ti jedan,malopirije vidio stoji auto haj reko da veki drugu slikam mozda mu bude od pomoci:D
 
ma veko brate ti si lood malkice :D nako auto i razebo sve salim se brate sretno s novim projektom imas podrsku sve najbolje i da ispadne kako god ti da zamislis sve naj naj sretno s radovima brate pozzzzzzzzzzzzzzz:cool::cool::cool::cool:;););)
 
Član
zmayich je napisao(la):
bravo koleginice rcat...bravooo:cool: nisam znao da si woman:) sorry

hahahha vnugoo nemas ti pojma.....a ono dobro pravoo...cekam josh tu finalnu montazu :cool::icon_biggrin:

Vnugo,Veko je da znas....ostao od buraza profil :cool:
 
Početnik
burazere namontirao sam ti gotov proizvod!!!
izgleda strava, ima malo elemenata koje ti hoces i koje sam ja ubacio, nista nije previse, a nije ni premalo, znaci bices zadovoljan 100%, zvacu te svakako za satak da naletim da vidis to pa da se bacimo na posao:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top