Vectra B CDX Irmscher

Vectra B CDX Irmscher

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Izvinjavam se za OT.

Zna li netko gdje mogu kupiti HID lampice H1 (6000K) na podrucju Banja Luke? Jedna rekla zbogom.
 
Član
Super ti je Vectra, imam i ja kući Vectru B CDX 2.0 moja je dizel i pravi je auto. Htjela sam te pitati pošto se baš ne kužim u mehaniku što postigneš zatvaranjem AGR ventila?
 
Član
Svrha AGR ventila je smanjivanje zagadjivanja. Visak koji ne prodje kroz katalizator se vraca u masinu kroz AGR ventil a samim time prlja motor i neke dijelove motora. Zatvaranjem istog motor bolje dise. Malo mi tesko objasniti.
 
Član
sevdax je napisao(la):
Svrha AGR ventila je smanjivanje zagadjivanja. Visak koji ne prodje kroz katalizator se vraca u masinu kroz AGR ventil a samim time prlja motor i neke dijelove motora. Zatvaranjem istog motor bolje dise. Malo mi tesko objasniti.

super je auto, samo nastavi dalje...i ja sam na svom bravu 1.9 JTD zatvorio AGR ventil, to su mi rekli u servisu i osjecam da auto bolje ide.
 
Član
sevdax je napisao(la):
Svrha AGR ventila je smanjivanje zagadjivanja. Visak koji ne prodje kroz katalizator se vraca u masinu kroz AGR ventil a samim time prlja motor i neke dijelove motora. Zatvaranjem istog motor bolje dise. Malo mi tesko objasniti.

ma nije baš da ne kužim taj cijeli sistem oko AGR ventila jer je moj stari imao svoju priču s tim, ali sad sve 5, zato malo pitam što si s tim riješio, jer AGR nije samo onaj visak ili gljiva AGR je cjelina komore i ventila pa mi je zato bilo nejasno zatvaranje. Ma vectri od starog koja je (sa motorom i vrstom opreme) ista kao tvoja je sada ugrađen oriđiđi "glajnc" novi ventil i sad radi k'o sat ne dobo kao prije, ali to je zbog onog senzora (tak nešto) protoka zraka koji je isto nov ali na servisu u ZD misu znali reći zašto ne daje 100% snage. Auto i sad ide ko lud samo ne može brže od kojih 180 km/h dok je prije išla preko 200 km/h bez problema!
Aj stari čuvaj vectru, puno km bez kvarova želim!
pozz:icon_exclaim:
 
Član
Na zalost moj ljubimac je otisao. Cesta Kozarac - Prijedor, Orlovci, 2 sata ujutro. Kisa i prevelika brzina. Sreca nitko nije umijesan i nitko nije stradao, cak niti ogreban. Steta? Tolika da nemam volje popravljati je.
 
Član
Jooojj kako mi zaooo, tako dobra Vectra !!!

Ali ajde hvala Bogu pa nije nikome nista bilo, sto je najbitnije..

Koliko je pokvarena, ako se moze znat ili ako moze slika
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top