Vectra B CDX Irmscher

Vectra B CDX Irmscher

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fino nema sta ;) . samo nemoj odustajat... jer ih je malo i svako bi za nju dao g...
A ja sam odustao do zadnjeg Irmscher branika (radim drugi) jer mi se iskreno ne svidja... nekako mi je siromasan, a i taj prelaz, taj falc... beze mi, s obzirom na prednji, koji je do yaya.

U svakom slucaju sretno, da zavrsis sa tim sto si poceo... i obavezno slike ;)
 
Član
*GoGo* je napisao(la):
Fino nema sta ;) . samo nemoj odustajat... jer ih je malo i svako bi za nju dao g...
A ja sam odustao do zadnjeg Irmscher branika (radim drugi) jer mi se iskreno ne svidja... nekako mi je siromasan, a i taj prelaz, taj falc... beze mi, s obzirom na prednji, koji je do yaya.

Razmisljao sam o Zender zadnjem braniku ali bih time sve pokvario. Mozda bi malo bolje bilo sa facelift zadnji branik + irmscher. Vidjet cu.

U maju stavljam nove 18 feluge sa 225/35/18 sa BFG ljetnim gumama. Za weekend krecem dole pa cu navratiti u Zagreb da vidim za unutrasnjost. Koza sa alcantarom u crno/crvenoj kombinaciji. Tako da bi cijeli auto bio u 4 boje. Silver, crna, crvena i plava. Irmscher diskovi sa crvenim kaliperima. Plavo crvena svijetla unutra. koza crna i crvena alcantara a crni dio bi imao crvene savove.

Slike uskoro. Nisam stavio irmy pedale, ono za pod te diskove. Alpine iva-D106R+BT300+Ipod classic 120 GB instalirani. Divx radi bez problema sa ipod-a na alpine. Mikrofon instaliran za telefon. Obozavam kad nema zica da vise okolo. Evo dole taj Zender zadnji branik. Nije bas da mi se svidja a i ne bih htio odstupati od irmschera.
 
Član
Lijepo uradjen auto bez suvisnih detalja,Vectra je super :icon_smile:
Sretno u nastavku radova! :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top