VASA PROCJENA

VASA PROCJENA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci Opel Astra 1.7 dti 16V ( turbo dizel interkuler) 75 KS, 2001 godiste, teget plava boja,podizanje i spustanje sijalica u farovima na dugme (kako se to strucno kaze :p) 2 vrata, predjenih 170 000 km. servo volan, abs, elektro podizaci,zracni jastuci. podesavanje volana po visini i dubini, podesavanje vozacevog sjedista po visini, klima ,daljinsko zakljucavanje,kod kljuc, pinirov mp3 plejer sa 6 fabrickih zvucnika unutra, alu felge opelove original, nove gume hmm sta jos da se sjetim :D eto vasa procjena a postavit cu i slike za koji dan :) ZA KOLIKO SE MOZE PRODATI
 
Član
veze nemam kuzni na autopijaci kako se krecu cijene pa procjeni sam...ipak je tvoje auto tvoj kesh...
 
Član
Gledajuci trziste i kako se nista zivo ne prodaje ako uzmes 11.500 - 12 000 udri se nogama u dupe..
 
12 milja vrh,moj rodjak voza sad jednu na taksiju,auto je extra,udobno i prostrano,cuj opel nije pouzdan,e nek je alfa pouzdana,dajte ne pricajte
gluposti,druze 12 hiljada po meni vrh cijena,ali da je bas extra...
 
Član
u njemackoj bi dobio oko 2.400,00 EUR za nju, ako ti sta orijentaciji sluzi -> www.dat.de
 
Djulba No 2 je napisao(la):
12 milja vrh,moj rodjak voza sad jednu na taksiju,auto je extra,udobno i prostrano,cuj opel nije pouzdan,e nek je alfa pouzdana,dajte ne pricajte
gluposti,druze 12 hiljada po meni vrh cijena,ali da je bas extra...

nek je tvom rodjaku sa srecom, ali u pravu su kad kazu da je taj motor imao problema. citao sam testove polovnjaka i bas se sjecam da su najvece kritike padale na nepouzdanost 1.7 dti motora. licno, nikad ne bi dao pare za nesto sa takvim felerom, ali nije ni svako kao ja pa ce se naci budala koja ce to i vise platiti jer nije upoznata sa problemom, a dizel je rijec koja im dobro mirise na isplativost.
 
Član
dobro su ti rekli, daj boze da ti uzmes i 11.000...
jer kod mene jaran skoro uzeo 2003. godiste, 2.0 dti, sa predjenih 140.000 za 13.600, tako da nemoj ocekivat puno...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
dobro su ti rekli, daj boze da ti uzmes i 11.000...
jer kod mene jaran skoro uzeo 2003. godiste, 2.0 dti, sa predjenih 140.000 za 13.600, tako da nemoj ocekivat puno...

znaci legendo mozes uzeti 12 000 za nju i ako je prodajes ne daj je ispod mozes dobiti te pare
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
dobro su ti rekli, daj boze da ti uzmes i 11.000...
jer kod mene jaran skoro uzeo 2003. godiste, 2.0 dti, sa predjenih 140.000 za 13.600, tako da nemoj ocekivat puno...

potpis
11.000 max taj motor nije cemu
 
Član
samo ne kontam ljudi sto svi govorite da ne valja motor ... JEL IMATE ISKUSTVA SA NJIM i JEL MISLITE NA ekotekov motor 1.7dti ili isuzuov motor 1.7 dti ???????????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top