VASA PROCJENA

VASA PROCJENA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Formiraj cijenu prema trzistu,fino oglase u ruke i gledaj koliko se krecu cijene iste ko tvoje pa ces skontati.Sigurno si i u glavi zamislio neku cifru ispod koje neces ici.
 
Član
e posto sam ja do nekih mjesec dana vozao astru isti motor 1.7dti 16V(samo karavan) da ti ja kazem nesto.. NEDAJ ISPOD 12MILJA PA MAKAR TI PROPALA!!!karavani su kod nas jeftiniji pa traze ovi za 2001god. 12500-13000KM!!! nedaj ispod 12 pa makar ti propao!.. sto jest jest motor nije cemu ja sam uvijek imao kvarova sad popravim nesto odma drugi kvar i tako 2godine i jbg prodam je.. et moj savjet nedaji ispod 12milja;) trazi jednu 13-12ipo pa vidi.. 100% ces e prodati;)
 
Član
elmir je napisao(la):
e posto sam ja do nekih mjesec dana vozao astru isti motor 1.7dti 16V(samo karavan) da ti ja kazem nesto.. NEDAJ ISPOD 12MILJA PA MAKAR TI PROPALA!!!karavani su kod nas jeftiniji pa traze ovi za 2001god. 12500-13000KM!!! nedaj ispod 12 pa makar ti propao!.. sto jest jest motor nije cemu ja sam uvijek imao kvarova sad popravim nesto odma drugi kvar i tako 2godine i jbg prodam je.. et moj savjet nedaji ispod 12milja;) trazi jednu 13-12ipo pa vidi.. 100% ces e prodati;)

brate mene sluzi predobro do sada a sto se tice motora ne znam za ekotekov 1.7 dti ali znam da isuzuov 1.7 dti je prejak i nikan nikakav problem nisam imao a i gledo sam dosta astri i vidio koliko su one sjebane i izdrndane i naspram moje su nidje veze pa ljudi traze po 12-13 milja sto ti kazes ...
 
Član
normala je napisao(la):
samo ne kontam ljudi sto svi govorite da ne valja motor ... JEL IMATE ISKUSTVA SA NJIM i JEL MISLITE NA ekotekov motor 1.7dti ili isuzuov motor 1.7 dti ???????????

Isuzu je 1.5td i 1.7td (pise isuzu na poklopcu) te su extraa!!!
Opel je 1.7dti tj izveden iz 2.0dti i masine su bolesne fabricki.
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
12 milja vrh,moj rodjak voza sad jednu na taksiju,auto je extra,udobno i prostrano,cuj opel nije pouzdan,e nek je alfa pouzdana,dajte ne pricajte
gluposti,druze 12 hiljada po meni vrh cijena,ali da je bas extra...

otac mi vec dugo opel dizele voza(a s time i ja)... prvo vectra 1.7dti sad astra 2.0dti... po sistemu... naspi i vozi... nemas nikakvih problema sa njima... a cijena... 11500-12500
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top