Vas dream car/cars! ;)

Vas dream car/cars! ;)

Član
Kada se vec stavlja dream car, nema sanse da mislim na ove male autice, samo "americko" sa malim 7.0 i slicnim motoricem, ne pate se ni sekunde :D a ovaj Shelby GT500 eleanor mi je nekako uvijek bio :cool:
 
Član
Subaru Impereza WRX STI i Mercedes CLS AMG
2010_Mercedes_Benz_CLS_AMG_by_smolik91.jpg
 
Član
heheh pa dobro...covjek bi trebao teziti da ispuni svoj san,i mastati o stvarima iole dostupnim....ali....
koliko vidim po postovima da 99% ljudi ima lude i nedostizne snove....u nadi je spas,samo da vam se punica ne zove Nada....
 
Vidim da ima puno lažne skromnosti, ispada da nitko ne smije maštati i imati snove, kakve veze ima što se ne mogu priuštiti ovi automobili, snovi nisu zabranjeni, samo treba realno gledati svoj život i biti zadovoljan s onim šta imaš....


Ja bi ovo ako se gleda bit teme..... :D

WP0ZZZ99ZAS760971_1.jpg


WP0ZZZ99ZAS760971_4.jpg


WP0ZZZ99Z8S790643_1.jpg


WP0ZZZ99Z8S790643_4.jpg


range.jpg


.........to je to otprilike..........:D
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
@zela

kretator teme je usao u moje financijsko stanje,ako ga vec zanima objasnio sam mu ;)

Ja sto me jebase svi....:icon_sad: :lol:
Sto napravih temu jeb'o me tata...x)

jel to ti bgt na svaki post u ovoj temi moras dati komentar i ostavit nekog smajlija da ti se svidja??
 
Član
emir_89 je napisao(la):
jel to ti bgt na svaki post u ovoj temi moras dati komentar i ostavit nekog smajlija da ti se svidja??

de bolan puca ga pubertet...nemoj zamjeriti... zajebane su te godine...:D :icon_smile::icon_smile:
 
andel je sve rekao, zna se sta je dream car, za mene to je
uvijek bio murcielago lp640 http://autoshow.roadfly.com/wp-content/gallery/lamborghini-murcielago-lp-640/lamborghini-murcielago-lp-640.jpg kakav ba klio, i to prve neke generacije, to bi isto bilo da kazes san mi dvicu kupiti,
jedno je zelja, san je nesto neostvarivo, zamisljeno, i brate kad pucas REPLY slike brisi
 
Član
Simple as that... :icon_biggrin:
16fb31d7943affea4dc7862f712d447a.jpg


...ili ovo... :D
0907_01_z+2009_renault_megane_r26R+front_three_quarter_view.jpg


Naravno ima i vecih "dream carsa", poput Zonde Cinque i slicnih, al to je neka sasvim druga dimenzija...
 
Član
ima ih vala do sutra bi mogao nabrajat :D

Audi RS4
96407248_3f7a1e4cfa.jpg


BMW M3
sport-bmw-m3-2008.jpg


Saab 9-3 ss
Saab-9-3_Sport_Sedan_2005_800x600_wallpaper_01.jpg


Passat CC
RonB_Passat_CC_HR8_19.jpg


dosta vala, na one supercars necu ni da idem :D
 
Član
vidim neki stavljaju po tri auta, ja bi samo jednog, i to all in one :)
BMW X6M :)
 

Prilozi

  • 003_bmwx6mx5m.jpg
    003_bmwx6mx5m.jpg
    55,4 KB · Pregleda: 4
Član
VR6Boki je napisao(la):
Simple as that... :icon_biggrin:
16fb31d7943affea4dc7862f712d447a.jpg


Naravno ima i vecih "dream carsa", poput Zonde Cinque i slicnih, al to je neka sasvim druga dimenzija...

hahahha boki, utrefili smo bukvalno isto auto (iste tablice) samo razlicite slike :D
 
Član
To je tvornicka slika Audija S3, i ovo je model prije redizajna - koji je meni licno ljepsi, zbog ovih okruglih sociva :)
 
Top