Vas dream car/cars! ;)

Vas dream car/cars! ;)

Član
mozel ovo:
shelby-gt500-eleanor-by-wheelsandmore.jpg

shelby-gt500-eleanor-by-wheelsandmore_3.jpg

shelby-gt500-eleanor-by-wheelsandmore_6.jpg

:123: :D
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
nisam rekao da imam,trenutno se završava fasada na kuci,to je prioritet bio,imam izrađen poslovni prostor od 150m2 gdje radim,+ 2 sprata kuce izrađena po isto toliko kvadrature,jos fali fasada i onda sam miran covjek,za sada imam ja svoju jettu,mama svoju,otac passata,al do godine se rijesavamo jetta,vjerovatno traziti E39,onda kada dođe povlastica traziti E60 jer nisi svjestan koliko kuca kosta,al zato kasnije mogu mirno spavati :)

Ok...da sad i stoji sto je u jednom od proslih postova da si jettu kupio sa 17 a ti + radis ono svaka ti cast i vjerujem da ces si to moci priustiti....;) :cool:



Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Ja imam realnije snove nego vi :D

Otprilike imam ova 2 na umu trenutno :D

Lotus Elise

Lotus-Lotus-Elise-Thessaloniki-Greece_1924.JPG


:cool::cool:

Used-Lotus-Elise-1.jpg


Fiat Grande Punto Abarth

Fiat_Grande_Punto_Abarth_Black_by_xkrambler.jpg


S0-Fiat-Grande-Punto-Abarth-SS-en-direct-de-Francfort-82329.jpg


Fiat-Grande_Punto_Abarth_2008_1600x1200_wallpaper_by_ARIX.jpg


To je to :D

GOLF TZ je napisao(la):
@col3 ne pravdaj se ba...
@ andel... a jbg jes dream car... al vjeruj da je rocco moje auto snova jer jbg nikada nisam ni pokusao zamisliti neki supercar da mi bude auto snova jer nemam mogucnosti za njega...:D ali eto... nemoze se npr. reventon porediti sa Roccom ali sta je tu je... ROCCO i VW u srcu...:D

A jbt sta ste sada svi na mee napali....xD

cliocup je napisao(la):
mislim da sam skroman:cool:

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
mitsubishi :) i bmw mrcina

Potpis!:cool:

:icon_biggrin: Potpis.....fin izbor! Mada je BMW BMW!

AnDel je napisao(la):
ma ljudi manite se skromnosti u snovima :D
snovi nemaju kompromis...mislim bas ono dream car..snovi i jesu nesto gotovo nemoguce...
ali to me nebi ucinilo puno sretnijim nego npr. sirocco isto novi ili M3 e46 koje cu aBd najvjerovatnije moci priustiti ili GTI 6, fiat coupe, alfa GT i sl...ali kad cemo o snovima onda necu neke konzerve brate stavljat haja...cuj san mi da imam renoa clia,ili fau ve pola ili sta jos niste navodili u dream car, dajte ba :DDDD
samo zdravlja, i nebo je granica :)

BTT

pa brate sa 14 ti to jee san....videcemo posle sta cemo imati i sta cemo kupovati imam i ja te neke skupe snove izbacicu i njih al neverujem da cu ih bas sa nekih 20-ak moci priustiti! :icon_smile: ;)





cliocup je napisao(la):
mislim da sam skroman:cool:

Moj covjek! :D

e sad ovako moji snovii....ovi malo skuplji ali moguce priustivi! :icon_biggrin:


BMW za sastanke i tako to ako budem kakav biznismen inace mi je to omiljeno auto....:icon_biggrin:



Uploaded with ImageShack.us

Ovo za malo zajebancije i besne voznje!!



Uploaded with ImageShack.us

I napokon za ono jeb. izvivljavanje!!!



Uploaded with ImageShack.us
 
BHT Ovisnik
@zela

kretator teme je usao u moje financijsko stanje,ako ga vec zanima objasnio sam mu ;)
 
sanjam o mnogim skupim i dobrim autima. ne bi nijedan odbio, a niti manje uzivao u nekom od njih :D

a onako, odlucio sam da mi skroomni san do 28-me bude e46 m3, a poslije cu da sanjam o e46 m3 csl :D
 
Administrator
@G2_1.6B ne vidim razlog citiranja svakog posta, a narocito postova gdje su postavljene slike... pazi da te ne banuju radi citiranja slika ;)
LP
 
Top