V.N Kine

V.N Kine

Član
eee vidis nisam znao da si ti za MCM :D
sto se tice Hamiltona izvini ali zapoceo si i postavio provokativno pitanje ovde nakon utrke u vezi njega nema se sta ljutiti kako ga ostali nazivaju jer si sam pitao , ovo je stvarno dugarski


i nemoj pisati da se ponasaju ostali fer jer nisi ni ti pohvalio duplu pobjedu ni Red Bulla ni Ferarrija kao so si napisao ovdi negdje

i ti bi navijao za deset timova , odluci se britanska ili swabska srebrna strijela :D
 
Član
Niko ne pljuje po njemu to što mu neko daje ovakve ili onakve nadimke je zbog izgleda, možda ga ti malo preuveličavaš ipak govoris o nejmu kao da je osvojio 8 titula bar a ne jednu kao još mnogo vozača...
 
Vernes_AMG je napisao(la):
Nije lose , Alonso odlican :icon_eek:

Vettel zbog problema s motorom izgubio poziciju.

1. Alonso
2. Massa
3. Hamilton
;)


Vernes_AMG je napisao(la):
znaci ipak je samo auspuh problem ?

dobro za njih pa nije cijeli motor u defektu...

Vernes_AMG je napisao(la):
Webber nije namjerno udario Hamiltona , izvinuo se kasnije , al opet , napravio je glupost sa kasnim kocenjem.

mtopic : tema nije Canada 2008 :icon_smile:

eto to su neki od mojih komentara ove sezone , objektivniji ne mogu biti brate , i kakvih 10 timova spominjes , da ti mene nisi pomjesao s nekim :icon_question:
 
Član
ja sam napisao da si nakon trke naipsao , sto sam ja shatio a vjerovatno jos neki kao pitanje , imal ko sta protiv voznje hamiltona bas me zanima

ma u redu je hajd , i onako ovo nelici na F1 podforum
 
Član
mtopic je napisao(la):
A kad sam rekao da su konkurenti imali najgori bolid mislio sam na 2009 jer tad je Zelenko osvojio titulu ... a i tad je dobio za jedan bod, tako da i to govori koliko je sposoban ...

Button je 2009 osvojio titulu a ne Hamilton je 2008 :123::123::123:
 
koki+ je napisao(la):
ja sam napisao da si nakon trke naipsao , sto sam ja shatio a vjerovatno jos neki kao pitanje , imal ko sta protiv voznje hamiltona bas me zanima

ma u redu je hajd , i onako ovo nelici na F1 podforum


to se druze zove ironija a ne pitanje , uvijek mu nadjete gresku i zamjerku kako nije zasluzio poziciju na kojoj je zavrsio pa sam ironicno rekao imate li sta protiv ove voznje :icon_smile:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Rekao si da Schumi nije imao nikad pravog protivnika ... :icon_rolleyes: i samim tim umanjujes znacaj i velicinu njegovih naslova

A Hamilton je samo formalno rookie ... pa covjek vozi pod McLarenom otkako je prohodao i imao je tu srecu da sjedne u najbolji bolid i to u sezoni u kojoj su glavni konkurenti imali najgori bolid u istoriji i sad to su neka ogromna postignuca??? PONAVLJAM OPET : Ne kazem da je Hamilton los vozac, cak naprotiv on je odlican vozac, ali bas da ga se dize u nebesa, toliko dobar nije, a o njegovom karakteru i licnosti ne zelim ni da komentarisem ...

Rookie je onaj vozac koji prvi vozi prvu sezonu u formuli 1 i kako glavni konkurenti imali najgori bolid u historiji :lol: pa te sezone kada je Hamilton bio najbolji rookie u historiji Ferari je osvjio duplu krunu i vozaku sa Raikkonenom i konstrutrsku i imali najgori bolid u povjesti :lol::lol:


:icon_exclaim: Tema je V.N Kine ;);)

Znam ja vrlo dobro sta znaci rookie ... a znas li ti sta znaci rijec "formalno"
A kad sam rekao da su konkurenti imali najgori bolid mislio sam na 2009 jer tad je Zelenko osvojio titulu ... a i tad je dobio za jedan bod, tako da i to govori koliko je sposoban ...

Povlacim se ja iz ove rasprave jer ovdje bas vrijedi ona "svaki cigo svoga konja hvali" i tako mozemo do besvijesti ...


Haj zdrao ...

E da ... Mogli ste poslati pismo Hamiltonu ... taman se rastao sa onom svojom, pa mozda ozeni kojeg od vas, kad ga toliko volite ... :lol:

Bez ljutnje ... malo se salim ... a sad stvarno odoh ... nemam vise zivaca ponavljati jedno te isto ...

zelenko je osvojio titulu 2008 a ne 2009. ferrari je bio u odlicnoj formi u 2008 kao i bmw, cak je i kubica bio prvi u sampionatu. tako da se zelenko izborio protiv ferrari-a i bmw-a. ocigledno povrsno pratis f1
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
ja sam napisao da si nakon trke naipsao , sto sam ja shatio a vjerovatno jos neki kao pitanje , imal ko sta protiv voznje hamiltona bas me zanima

ma u redu je hajd , i onako ovo nelici na F1 podforum


to se druze zove ironija a ne pitanje , uvijek mu nadjete gresku i zamjerku kako nije zasluzio poziciju na kojoj je zavrsio pa sam ironicno rekao imate li sta protiv ove voznje :icon_smile:

da ga jedan kritizira onda uredu , ali brate na svakom forumu gdje sam toliko ljudi isto vidi i misli o njemu , to ipak ima onda nesto
ali sa jedne starne mi je drago tako nesto , neka schumi vidi kakav je on bio i da vise nije jedini i da nije vise klasa za sebe kako je mislio da ce ostali imati toliki respect da ce se sa puta sklanjati .

aha to sad ispade ti smijes o drugim vozacima lose pisati a mi o hamiltonu nesmijemo , sorry ali ti dignes uzbunu oko njega i napucavas ostale toliko ko da je sezona gotova i on odneo titulu,
a ovo ironija sad odjednom jel , da li si namjerno ili ne ja sam shvatio kao pitanje i izazov , posto to stalno radis samo kad MCM pobjedi a ostalo te nema nigdje ni za lijeka tako sam tek sad skontao da si gledaoc MCM a ne F1 . sorry moja greska , nece se vise ponoviti niti cu se vise mjesati ,
 
gore sam kopirao odgovore na druge teme , a ja ne znam sto ste toliko frku digli oko toga sto sam rekao , imate li sad sta prigovoriti hamiltonu za voznju :icon_question:

normalno da cu biti najaktivniji kad McM pobjedi , logicno je , ne znam sta vam toliko smeta tudje misljenje i suprotan stav od vaseg.

ja lose nisam napisao ni o kojem drugom vozacu , jedino sto sam rekao da je Massa los i da vozi ko po jajima , to je to , a ova greska koju spominjes , to nije greska druze nego glupost koju si izvalio nepotrebno , cuj ti si gledaoc mcm a ne f1 , e svasta :icon_eek:
 
Član
kao sto sam napiaso sorry moja greska , nece se vise ponoviti niti cu se vise mjesati , ja bi da diskutujem o F1 a ne o MCM
 
Top