V.N Italije- Monza

V.N Italije- Monza

Član
nisam skroz siguran ali bi trebalo i sutra biti trka
http://www.lshunter.tv/motor-sports-live-streaming-video.html

Kada Alonso nemoze hajde Hamilton makar ti posutaj te limenke sa puta
 
Član
Ako koristite BHTelecomov ADSL, na TV1 mozes gledati online. http://www.bhtelecom.ba/webtv.html A ako nisi koristi vipstand.net

Vettel jos jedne kvale uzima. Sad da li je moguce da ce RbR osvojiti sve pole u jednoj sezoni, ova staza im je po pravilu trebala najmanje odgovarati, a opet uzimaju pole.
 
Član
Utrka je bila stvarno odlična, Hamiltonu je falilo par krugova da obiđe Alonsa, taman ono što ga je Šumi zajebavo :D , a i ono mi je bilo šupački kako su Šumaheru naredili da ga pusti, fola ostavi mu prostora.
A što se tiče Vetela, nema riječi momak dominira ;)
 
Član
Meni vala i nije bila odlična utrka, Vettel uze Alonsa i bez ikakve borbe lagano pobijedi, da nije bilo Schumija koji je tušio Hamiltona pola utrke ne bismo imali šta gledati
 
Sandro je napisao(la):
Utrka je bila stvarno odlična, Hamiltonu je falilo par krugova da obiđe Alonsa, taman ono što ga je Šumi zajebavo :D , a i ono mi je bilo šupački kako su Šumaheru naredili da ga pusti, fola ostavi mu prostora.
A što se tiče Vetela, nema riječi momak dominira ;)

Nije to supacki nego po pravilu smijes samo jednom u duelu braniti svoju poziciju i ovi iz Mercedesa nisu htjeli da rizikuju kaznu poslije a svima je jasno koliko je McM brzi od Mercedesa i da bi ga Hamilton uzeo prije ili poslije ;)

Inace utrka je bila dobra , standardna Monza , fali jos 3-4 kruga i da Hamilton odrzi lekciju Alonsu , zadnjih 5-6 krugova je vozio na rubu izlijetanja , svaka mu cast :cool::cool:
 
Član
jah, dodje dugme uze ih obojicu i niggu i sumija... a koliko se niger patio sa sumijem, jos javlja kao sumi se previse prestrojava i ne ostavlja mjesta...

a sto button nista nije rekao, il se zalio,... dosao, vidio i prosao ih obojicu, gospodin... hamilton stanadrdno, umisljen, misli da je najbrzi, najbolji, napravi xxx glupih gresaka u sezoni, izvrtanja bez razloga, jer previse "srlja" tamo gdje ne treba, da malo "odvadi" bio bi daleko bolji, ovako :icon_rolleyes:

al alkos i njegov start :cool:
 
Član
Nebi ni Button presao lahko Schumahera da Schumi u tom krugu nije isao u box. Mercedes je imao veliki top speed, i zato ih nisu mogli prestici, McLaren sa DRS imao je brzinu kao Mercedes bez DRS-a.
 
Hidraulic je napisao(la):
Nebi ni Button presao lahko Schumahera da Schumi u tom krugu nije isao u box. Mercedes je imao veliki top speed, i zato ih nisu mogli prestici, McLaren sa DRS imao je brzinu kao Mercedes bez DRS-a.

Jos je nesto usporavalo McLaren na pravcima a to je zadnje krilo koje je podeseno da daje veci downforce i zrtvovali su max. brzinu zbog par km/h u krivinama , zato su na izlazima iz krivina bili jako brzi.
 
Član
ono o "dvostrukom kretanju" pri branjenju pozicije nidje veze, jer da je bilo, bilo bi i sankcionisano. lik je vozio svaki put po istoj putanji, druga stvar je sto je hamilton klup ko piiiiiiiiiiiiiiiiip pa svaki put pokusavao na isti nacin i svaki put ga popusio...

volio bih vidjeti shumia u nekom boljem bolidu, da vidimo dal jos ima "nesto" u njemu :D
 
Član
Kakva je danas tehnologija i onaj pocetnik sto je tek prvu god.u F1 bi mogao imati rezultat da je bolid u top formi
schumija mozda vise zafrkavaju reflexi jer ne moze me niko ubjediti da on sa 40god. ima bolje od onoga za 20god.
Hamilton:
Da je bilo jos par krugova i Alonso bi ga drzao, nije ni ova mraka od jucer,
Nisam neki ljubitelj tog vozaca samo radi prekrsaja ali moram priznati ipak bi mu dao veliki plus jer se uspio susdrzati i to do kraja trke , presao bi on schumija da je bio kao inace agresivan ali mislim da nije htio riskirati kao inace jer ima i toga , a schumi nije lose za njega , mislim da nije pravio prekrsaje , svaki put kada je bio napadnut izmjenio je po jednom putanju mislim da je bilo OK

i naravno Senna isto se dobro drzi ,
Vettel kako sam dobro skuzio jos jedna pobjeda i sezona gotova, nisam ljubitelj ovakvih sezona nikako , neznam sta ima tu jos uzbudljivo gledati
 
Član
Schumi nije ostavljao dovoljno prostora u Ascari sikani, koliko se sjecam. Malo je falilo da ga kazne, cim se Ross javio na team radio.

A sezona, losa, jedino ostaje jos borba za 2 poziciju u konstruktorskom poredku.
 
Top