usluga

usluga

BHT Ovisnik
Mozda ja sutra il prekosutra budem isao s kombijem po neki motor pa bih mogao. Necu ici jedino ako htjedne neki bus to.povesti
 
Član
Ako ti treba i dalje prevoz, sutra kolega ide do mostara poslovno, tamo spava pa se vraća i bl u petak.
Ako si zainteresovan ja ti mogu poslati njegov broj a vi se dogovarajte.
 
sve ispocetka ukoliko neko ide mostar banja luka da 2 gume 17 ke poveze do banja luke neka javi ovde ili na 066 954 445 da mogu dogovoriti sa ovim u mostaru... hvalaa svima
 
Član
a brza posta ? pa ja sam poslo 4 felge 17" s gumama iz cazina u brcko za 20 KM :) ko god da ti bude vozio mroas mu nesto dati na pice, ne znam zasto komplikujes kraj brze poste :)
 
Član
a brza posta ? pa ja sam poslo 4 felge 17" s gumama iz cazina u brcko za 20 KM :) ko god da ti bude vozio mroas mu nesto dati na pice, ne znam zasto komplikujes kraj brze poste :)
I ja danas zvao da posaljem felge i gume u Livno, brza posta trazi 80KM, tako da cu sutra nasuti 50Km goriva i otici pravo u Livno. Ne znam ko ce odvesti za 20km, pa neki dan sam poslao tablicu i saobracajnu i to kosta 13KM :D srry na off
 
Član
Ide li neko banjaluka-mostar. Placam 30km uslugu. 4 gume da poveze.
065783001 dostupan na viber.
 
Član
I ja danas zvao da posaljem felge i gume u Livno, brza posta trazi 80KM, tako da cu sutra nasuti 50Km goriva i otici pravo u Livno. Ne znam ko ce odvesti za 20km, pa neki dan sam poslao tablicu i saobracajnu i to kosta 13KM :D srry na off
Drug ja sam s njima biciklo poslao za 14 KM. Sad ja ne znam je li to radi rodbinsko - prijateljske veze meni nesto jeftinije, al meni su pravo jeftini :) Pokusacu sutra naci odrezak za felge sto sam dobio gdje ima naznaceno da je posta 20 KM :) Pozd
 
brza pošta previše košta a ova osoba iz mostara je uzasno komplikovana tako da radije uzivo neko da dodje
 
Top