Ulaznice za utakmicu BiH - Portugal !?

Ulaznice za utakmicu BiH - Portugal !?

Član
Imam viska nekih karti, sjever i istok uglavnom. Mi za svaku tekmu narucimo karte direktno iz saveza. Ovaj put smo narucili oko 100 karti ali neki ljudi su otkazali.


Sjever 30KM, Istok 40KM !

Karte donosim u Zenicu, bit cu sa BHF-om ispred trznog centra.

100% sigurne karte. Ko voli nek izvoli.

Ukoliko neko hoce neka se javi na pp ili tel. 062-190-552.
 
Član
u Zenici je tek prodaja od 05.11. i to nece prodavati radnice iz Zenice,vec dolazi neka ekipa iz Sa,uz tu komisiju ce biti specijalci,ne obicni prasinari drotovi tako da ce biti veselo...i da,jedna osoba moze uzeti 3 karte,naravno uz licnu...nece se moci uzeti licna od starog,stare,nene,dide i sl,vec samo po prisutnoj osobi 3 karte...
ja odoh u pola 5 ujutro u red :D
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
Imam viska nekih karti, sjever i istok uglavnom. Mi za svaku tekmu narucimo karte direktno iz saveza. Ovaj put smo narucili oko 100 karti ali neki ljudi su otkazali.


Sjever 30KM, Istok 40KM !

Karte donosim u Zenicu, bit cu sa BHF-om ispred trznog centra.

100% sigurne karte. Ko voli nek izvoli.

Ukoliko neko hoce neka se javi na pp ili tel. 062-190-552.

Dodao sam te na FB.
 
Član
Moze li detaljnije obavjestenje za prodaju karti u Sarajevu (centrotransu) da li ima odredjena poslovnica gdje se karte mogu kupiti, kada pocinje prodaja sutra trebaju mi samo provjerene informacije..hvala ;)
 
Član
koliko sam procitao Sjever, Jug po 20 km.. Istok 30km a zapad 40 km.. ma pucaju po usima narod ali eto ..utakmica se igra na stadionu od 14 hiljada a na kosevo moze da stane 35k ali eto takva smo zemlja :p
 
Član
zanimljivo , treba minimalno 50 KM za pogledat tu utakmicu uzivo , nesto kontam jel bolje sjest u kuci sa drustvom mozete janje uzet za te pare nadrobit i nalindzat se da sebi 3 dana ne mozete doc :icon_confused: sramotne cijene :icon_mad:
 
Član
RS6Avant je napisao(la):
zanimljivo , treba minimalno 50 KM za pogledat tu utakmicu uzivo , nesto kontam jel bolje sjest u kuci sa drustvom mozete janje uzet za te pare nadrobit i nalindzat se da sebi 3 dana ne mozete doc :icon_confused: sramotne cijene :icon_mad:

jbga druže... neko voli dati 50 marki za utakmicu reprzentacije... a neko voli nasut 50 marki benzina pa se izgasat 2 poluvremena hehehe tako je vazda bilo i bit će... svaki ćeif se plaća, i nije nimalo skup, ma kakav on bio ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
jbga druže... neko voli dati 50 marki za utakmicu reprzentacije... a neko voli nasut 50 marki benzina pa se izgasat 2 poluvremena hehehe tako je vazda bilo i bit će... svaki ćeif se plaća, i nije nimalo skup, ma kakav on bio ;)
;););)
ja do sad nisam ni jednu utakmicu propustio u zadnje 4 godine (mislim na reprezentaciju) ;)
 
Top