Ulaznice za utakmicu BiH - Portugal !?

Ulaznice za utakmicu BiH - Portugal !?

Član
GOLF TZ je napisao(la):
antrax je napisao(la):
jbga druže... neko voli dati 50 marki za utakmicu reprzentacije... a neko voli nasut 50 marki benzina pa se izgasat 2 poluvremena hehehe tako je vazda bilo i bit će... svaki ćeif se plaća, i nije nimalo skup, ma kakav on bio ;)
;););)
ja do sad nisam ni jednu utakmicu propustio u zadnje 4 godine (mislim na reprezentaciju) ;)

ja nisam bio na utakmici (generalno) ne pamtim. rekao sam, kad se bajramovic bude vratio u repku ili kad budu igrali njemu slicni, onda cu otici da gledam. e ovo kako igraju u zadnje vrijeme pocinje podsjecati na bajramovica koji je ginuo u svakom momentu bez obzira protiv koga se igralo, dal bila kvalifikaciona ili prijateljska utakmica. kad tako igraju, onda i zasluzuju da ih se ode gledati, pa makar i zijanili, a sve ono sto je bilo proteklih godina, smijesno...


PS: gore sto neko spomenu atmosferu na kosevu. druze moj, nije to do atmosfere nego do gledalaca. pogledaj malo kakvu atmosferu napravi samo 2 hiljade hordi na tom istom kosevu. da ne spominjem kako bude kad je derbi. a zamisli tek sta bi bilo kad bi bilo puno kosevo (30ak hiljada) PRAVIH NAVIJACA ;)
 
Član
kad spominjete kosevo iako mi je blize i sve nema uslova trebaju skupit pare osposobit i zapad, a neki kazu bilino polje atmosfera, sretno ... normalno da ce biti sretno kad se igra sa bjelorusijom, albanijom, rumunijom i luxemburgom na bilinom polju, a sa francuzima na kosevu, da ne govorim da bi bilo razlike u cijeni karata, da stave ove cijene na kosevu za sljedece kvalifikacije vratili bi sve sto bi ulozili u rekonstrukciju stadiona
 
Član
:cool:
http://www.zenicablog.com/uta-minuta/11-nae/8410-noc-i-jutro-za-ulaznicu-na-bilino.html
A evo i jedan klip kako je sinoc bilo :cool:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vTUPNi2YvuE&feature=player_embedded[/video]
 
Član
NeverMind je napisao(la):
danas dodjoh na red i nestade karata .... htio se ubiti :icon_confused:

od pola 5 jutros stajao u redu,mrzn'o se...pocela prodaja u 9:10,prvi sretnici koji su ugrabili karte,izlaze uz komentar,"SAMO JUG i SJEVER imaju!"
u 10:30,policija intervenise i tjera raju (jedno 600 dusa) uz opravdanje "NESTALO KARTI!"
jbm ti nasu drzavu,sto je najgore,pojedini koji su bukvalno proveli noc vani,nisu uspjeli doci do karti... :icon_confused:

btw,jel to pocinje Sa-Ze animozitet? :D
 
Član
"Prema informacijama naših reportera sa terena, karte u poslovnici Centrotransa u Zenici planule su za nešto manje od sat vremena. Tako je, navodno, 3000 karata prodato za nešto manje od sat vremena, tačnije 45 minuta.

S obzirom na to da je jedna osoba mogla kupiti najviše tri karte, prostom računicom se dolazi do podatka da je svaki kupac koji je jutros došao do ulaznice za susret potrošio cijelih 2,7 sekundi tokom kupovine! Zvuči nevjerovatno?"

copy/paste: sportsport.ba

toliko o regularnosti :lol:
 
Član
stvarno ovo je bruka fujj , na pik.ba prodaju karte po 200% skupljoj cijeni onaj jedan zacijenio 4 karte za Zapad 800km haloo razumijem da zaradi 10 i 20 km al ovo sto rade nije normalno... izgleda da ce biti kafic i lagano piva , drugo nista ne preostaje :icon_mad:
 
Član
ogadio mi se zivot kad sam vidio cijene karata po netu i na ulici, stvarno je zalosno, pravi i istinski navijaci ne mogu otici na utakmicu jer je gamad kao sto rekoste vec, 200% digla cijenu:icon_mad::icon_mad:
 
Član
vidim ja danas sve preko reda ide raja, reko pa neces biti mangup i kupiti je ti prije mene, a ja bio u redu od 5h, i lagano jarane ostani u redu odo ja prohodati, i fino se jednoj djevojci prikljucim naprijed koja je tu od pola 4 i kupim kartu u 9:20h. idemo na istokkkkkk :cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
"Prema informacijama naših reportera sa terena, karte u poslovnici Centrotransa u Zenici planule su za nešto manje od sat vremena. Tako je, navodno, 3000 karata prodato za nešto manje od sat vremena, tačnije 45 minuta.

S obzirom na to da je jedna osoba mogla kupiti najviše tri karte, prostom računicom se dolazi do podatka da je svaki kupac koji je jutros došao do ulaznice za susret potrošio cijelih 2,7 sekundi tokom kupovine! Zvuči nevjerovatno?"

copy/paste: sportsport.ba

toliko o regularnosti :lol:

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
mater im je*em lazljivu!!!
1. samo su po 2 karte prodavali,2. ispred mene je maksimalno bilo 300 dusa,jedino da je raja po 10 karti uzimala pa da je planulo 3000 karti,u Zenicu nije doslo ni 1000 karti GARANTUJEM! :icon_mad:
 
Top