Ukinuli nam vize :D

Ukinuli nam vize :D

Član
:D


Sad ce Bosanci navalit na evropu xd, samo nisam nigdje uspio naci od kad tacno mozemo putovat bez viza.
 
Član
ljudi sa radnim vizama i drzavljanstvima ostali bez posla.....ali da ce biti neke niskpotstotne koristi hoce.
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Gtr ja u Bosni,dodji i ti malo da vidis kako je,nemoj da te cnn previse zaglupljuje...

kakav cnn :lol:
vise pratim nase kanale nego ove ovde... :icon_rolleyes:
gledo sam neki dan na hayatu...sve se nema a pare se trose na sve strane..barem sarajlije.... :icon_rolleyes:
 
Član
idemo pravac Beč, Njemačka :D


trosi novce ko ima, ko nema, nema sta ni potrosit....
ne mozes ocekivati da ti penzioner sa 300KM penzije kaze da mu je super....ili neko ko nema ni toliko...

ovo raje sto radi i ima platu oko 1000KM, mozda malo vise, zivi OK, i moze priustiti npr. da ode do Austrije svojim auticem malko u shoping :D
 
Član
Dobra stvar za ove koji imaju rodbinu negdje vani i mogu otici 3 mjeseca raditi sta, uzeti 10/12.000KM i vratiti se.
Mada ih ima dosta kojima ovo nista ne znaci, niti ima para da ode kao turista niti ima kome da ode da bi mu pomogao i radio tamo nesto.
U svakom slucaju plus bar sto se mene tice, ja u BIH imam samo jednog amiđu svi su mi u Svicarskoj tako da znam kome cu ja na "grbacu" :D malo kod ovog malo kod onog, ne placam stan, rezije, hranu, cisto 4000 franaka mjesecno, znaci jos se samo ceka konacno ukidanje :icon_biggrin:
 
Član
Gtr_R35 je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Gtr ja u Bosni,dodji i ti malo da vidis kako je,nemoj da te cnn previse zaglupljuje...

kakav cnn :lol:
vise pratim nase kanale nego ove ovde... :icon_rolleyes:
gledo sam neki dan na hayatu...sve se nema a pare se trose na sve strane..barem sarajlije.... :icon_rolleyes:

al mrzim ove uslje sto su do juce radili u kanalima sirom Bosne pa na jadan nacin otisli preko bare i sad pametuju o trosenju novca i nacinu zivota u Bosni, pa bolan ja nebi dao ovaj rahatluk i bijedu bosansku za sav vas novac pod uslovom da ga imate.:lol::lol::lol: jebo Vas Obama
 
Sad ce se makar moci otici malo fameliju obici bez komplikacija, otici vidit kakav je tamo zivot, a ne ovako trazis vizu za posjetu, a ispituju te kao da si u Hag-u, sta ces tamo, hoces li se vracati, bla bla.....
 
Član
Joj ljudi al i vi maštu imate ko da nas neko tamo čeka raširenih ruku...Ima EU dovoljno jeftine radne snage iz svojih siromašnih članica koja legalno može raditi...Tako da ovo dobro dođe za male posjete, turizam i za veoma mali procenat sretnika koji će raditi na crno!!! Tako su i u Srbiji mislili pa se broj putovanja u EU malo povećao (oni koji su imali para da to priuste). PS i ko ode negdje vani mora se svako 3 mjeseca javljati u svoju zemlju.
 
Top