Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
Jbo te tito ono se trka na mjestu gdje ima kamera:icon_question: Pa na sta ova raja misli meni nije jasno:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
kAcA je napisao(la):
Nekoliko minuta nakon udesa kod RTV doma dogodila se i saobraćajna nesreća na Čengić Vili. Da situacija bude još tragičnija, u udesu je učestvovalo vozilo koje je prevozilo povrijeđene iz nesreće na Alipašinom Polju.
:icon_eek::icon_sad:
 
Član


Uploaded with ImageShack.us

Malo losija slika, al pezo dobro udaren u lijevu stranu, cak je i semafor uspjeo srusiti, a merc naprijed udaren...Prema prici taksiste sa standa pored one apoteke, iz pezo-a je neko odvucen u hitnu. Tolko sam ja saznao...
 
Član
Vidio sam i uzivo oba ova udesa, onaj kod RTV-a strahota, dijelova na sve strane, kombi razvaljen isto da je bomba pala. Unistavanje da ne povjerujes, Golf je na stranim tablama, tako koga briga za kameru. A i kad nisu strane table, skroz lijeva i desna traka nemaju senzora pa se moze tuda proletiti da kamera ne registruje to. Mada je rizicno pri vecim brzinama i to se ne preporucuje. A ovaj udes na C. Vili, ispred A-klase ima jos i Audi A6...
 
Član
mislim da cigo voza ovu tricu... talijanske table... vidjao sam je zadnjih dana po gradu....

gdje je BMW? :)
 
Član
Ovaj pravac od od Gras-a do RTV-a je uklet.... Koliko je samo ljudi tu poginulo to nije normalno... A i meni je zapala za oko ova trojka stalno pod gasom.... ugl nedo bog nikome...

Pamet u glavu

Nakon udesa kod RTV doma preminuo mladić iz Tuzle

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110913011

:icon_sad:
 
Član
ovu sam tricu ja vidio oko 9 pored bbi.a pokusavala da se ganja sa boxter spyderom...


u svakom slucaju mi zao momaka :icon_sad:
 
Član
NeverMind je napisao(la):
ovu sam tricu ja vidio oko 9 pored bbi.a pokusavala da se ganja sa boxter spyderom...


u svakom slucaju mi zao momaka :icon_sad:

vidio sam i ja ovu trojku oko pola 9 kod Hypo banke na alpasinom i bas mi zapade za oko talijanske table i onaj auspuh... a A klasa mi je od jarana
 
Član
U subotu naveče oko 10 sati je bio udes na Malti. Jedno auto je završilo na šinama čini mi se golf 3 a drugo je fiat stilo.
Čini mi se da je jedan član foruma, zna li neko nešto više o tome?



Uploaded with ImageShack.us
 
Top