Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
znal iko ista o udesu na alipasinu 3 auta ucestvovala, hrpa raje policije .... oko pola 10 veceras
 
Član
Kazu: ford je isao iz pravca Vogosce i nekoga je preticao na tom dijelu, a zatim udario Pandu :icon_confused:
 
Član
kamikaze, zao mi pande, ako se tako odvilo... a ovog shumachera nikako :icon_mad:
pretices uzbrdo, imas 30 metara pravca, a gore u potpunosti nepregledna krivina, aposlutno nista ne vidis sta ti dolazi
 
Član
halo ba, nije ovo tema za sprdacine, ismijavanja i vase nabijenje postova. btw, ja koliko znam, zabranjeno je quote-ovati slike...
 
Član
GADAN udes kod rtv doma ja sam samo prolazio ali vidio sam kombi i trica da su pa eto neka neko javi detaljnije.... svasta se prica dole da je neko usao u jednosmjernu i direktan udes ....... ima i povrijedjenih :icon_sad:
 
Član
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110912145 zao mi nevinih ljudi sto nastradase :icon_sad:
 
Član
Nekoliko minuta nakon udesa kod RTV doma dogodila se i saobraćajna nesreća na Čengić Vili. Da situacija bude još tragičnija, u udesu je učestvovalo vozilo koje je prevozilo povrijeđene iz nesreće na Alipašinom Polju.
 
Top