Udes kod kajmakuse

Udes kod kajmakuse

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesantan udes
prenosim sliku i cijeli text
Gust saobraćaj na sjevernoj magistrali i neregulisana raskrsnica kod "Kajmak" stanice čine veliki problem vozačima autobusa prilikom uključivanja u saobraćaj, posebno kad idu na zapad i moraju presjeći dvije trake. Bezbjedan izlazak najviše zavisi od solidarnosti drugih vozača a kad ona izostane vozači autobusa su prisiljeni da "osvajaju" dio po dio saobraćajnice i praktično primoraju druge vozače da se zaustave. Današnji udes pokazuje da ni ta taktika ne pomaže uvijek.
nesrecaaaa.jpg


Nemamo izjave očevidaca pa ne možemo ni znati šta se tačno desilo da je taksi vozilo direktno udarilo u autobus. U svakom slučaju udes je čudan jer je taksi vozilo imalo tri mogućnosti da izbjegne sudar. Kretalo se desnom trakom na kojoj se ispriječio autobus i ako kočenje ne bi pomoglo još uvijek je na raspolaganju bila lijeva traka, a za slučaj da u nju nije mogao skrenuti ostala je kao krajnja i treća mogućnost, da skrene desno prema crkvi. Umjesto jedne od tri navedene desila se četvrta mogućnost, direktan udarac u ispriječen autobus.

U svakom slučaju policajci će imati zanimljiv zadatak da ustanove ko je kriv, taksista ili vozač autobusa.
izvor www.tuzlarije.net
 
Član
j... lud zbunjenog nije taxista spuco u bus, ono je cini mi se davorova fabija. a lijepo se vidi na bocnom staklu autobusa da je iza fabije neki taxi koji u tom trenutku prolazi... al haj et, nebi da se pravi pametan, drugima to ide bolje od ruke... :)
 
Član
i meni je to bilo nejasno
a haman da je davorova fabija,jedino ako on nije opet metno taxi pa fura :D
al vidi se auto lijepo iza
mozda je ovaj ko je piso tekst malo to fulno
 
Član
ma vjerovatno, ne moze nista drugo bit, jer bas kad pogledas kako treba, vidi se da je taxi tabla na autu iza a ne na fabiji i osim toga gdje ima taxi sa zatamljenim staklima??? :D
 
Član
Je ono davorova kanta, ima usis na krovu...majke mi ja mislim da se vise njegova fabija ne moze nazvati niti sredjenom, niti autom uopcenito...toliko puta je porazbijao da se cudim kako uopce ono moze stajati na svoja 4 tocka...a vjerovatno bi se zacudili i svabski inzenjeri...c.c.c.c.c :(
 
Član
Bez komentara, pa ja majkemi neznam sta njemu drzi onaj prednji branik, toliko ga je puta nabio ccc:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
Ma brate ja bi izvadio motor iz nje i spremio je negdje pod ceradu, fakat je zasluzila mirovinu, auto u raspadu teskom...
 
Član
bio vidio gledo ocima... ja sam u polu bio iza njega bili na kafi i kenuli do merkatora da jedemo... isli smo 50 kmh i bus je samo izletio nije davor imo nikakve sanse a ja sam se za milimetar zabio u njegov guz... kriv autobus 100% jer mu je oduzeo prednost...sa lijeve strane auto bilo koje se isto izvrnulo od kocenja... a sa desne strane ostrvo... stat nije mogo i jedina opcija je u njega... niko nije povrjedjen... velika je materijalna steta... sta drugo rec... jbg bit ce bolje.. al ovo bi ja bio da sam slucajno ja bio ispred njega... bus je kriv 100% nema se tu sta odlucivat sutra ce doc momci iz osiguranja da stetu popisu... a ovo zena sa tuzlalive uzimala izjavu od mene ovo ko muharemagicev prijatelj je rekao :D


@faya_m5: nemoj tako pricat nit znas momka nit ista... svakom se ovo moglo dogodit nije kriv sekunde... da je tebi bus izletio tako i ti bi se zabio jos vishe...

@tibor987 on je svoju fabiu prestao smatrat dobrom i napucanom cim je prvi sudar imo od tad je postala obicna olupina kakvom je i on smatra... dok je bila u top formi bila je extra... a 2004-e godine kad je kupljena i napucana bila je medju best cars in bih... a mi smo tad tute vozali ;) vecina i sad tute voza...
 
Član
da bas su svi tad vozali tute jedino je davor imo fabiju,ima nekih koji znaju davora od prije :)
ne znam jel se sjecas kad je dvicu vozo plavu eh sto je to auto muziku imalooo
a fabija ko fabija,extra sredjena u svoje vrijeme najbolja u bih,a sad je et zavrsio,al et baxuzluk neki
a oni komentari na tuzlalive su nidje veze hehee,posto je bio kao naj vozac u nekom ispitu spretnosti mogo je izbjeci...mozda je i mogo da se popeo na trotoar i da taj vozac nije izletio kao sto obicno izlijecu,i meni je x puta izletio tako i iz smjera skvera i od ine...
uostalom zasto ugrozavati sebe i svoju sigurnost izlijetanjem sa ceste i samim tim sjebati auto jos vise i niko ti nece nista namiriti :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
da bas su svi tad vozali tute jedino je davor imo fabiju,ima nekih koji znaju davora od prije :)
ne znam jel se sjecas kad je dvicu vozo plavu eh sto je to auto muziku imalooo
a fabija ko fabija,extra sredjena u svoje vrijeme najbolja u bih,a sad je et zavrsio,al et baxuzluk neki
a oni komentari na tuzlalive su nidje veze hehee,posto je bio kao naj vozac u nekom ispitu spretnosti mogo je izbjeci...mozda je i mogo da se popeo na trotoar i da taj vozac nije izletio kao sto obicno izlijecu,i meni je x puta izletio tako i iz smjera skvera i od ine...
uostalom zasto ugrozavati sebe i svoju sigurnost izlijetanjem sa ceste i samim tim sjebati auto jos vise i niko ti nece nista namiriti :)

ma nije jbg ja sam malo u afektu to reko... al fabija je u svoje vrjeme bila nenadjebiva a sad manje vishe olupina... a da je otiso desno pokupio bi ostrvo a ljevo je bio punto koji je zakocio tako da se izvrnuo i zamal zabio u feliciju karavan a ja sam sekunda da se zabijem u davora... nikako nije imo sanse da stane... a mene nervira sto ljudi seru po njemu a niko ga ni nezna... fabija je bila grom u svoje vrjeme a sad je druga prica... a neznam faya kak te nije sramota napisat uceraj davoru a ubi me ak bi na mogo prepoznat davora kak izgleda...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top