Udes kod kajmakuse

Udes kod kajmakuse

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
Ma brate ja bi izvadio motor iz nje i spremio je negdje pod ceradu, fakat je zasluzila mirovinu, auto u raspadu teskom...

i bit ce prodana na otpad... nema od motora nishta od danas... naplatit ce se shteta i prodat u djelove i papire i sve... i cao mao bao...
 
Član
mah sta god iduce uzme sredice on to opet da lijepo izgleda,jednom sam sjeo s njim u auto i nikad vise :D
 
Član
da sad kaze da na nebo idemo sjeo bi s njim... sjeo sam milion puta i dao sam mu svoj auto milion puta... moj auto kad vozi vozi ljepse od mene mirno polako ma perfektno... svoj kad vozi vozi brzo al sigurno... on nikad nece na preticanja na sljepo i kriticne situacije... ja mu vjerujem za volanom jer frajer zna... milion nas je polupalo aute al kad on udari to se odma zna i to odma svi bruje o tome.. :) trn u oku...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
@faya_m5: nemoj tako pricat nit znas momka nit ista... svakom se ovo moglo dogodit nije kriv sekunde... da je tebi bus izletio tako i ti bi se zabio jos vishe...

kako ga ne znam...pa jebo te on, zivim i ja u tuzli svojih 18 godina i znam svakog sta voza...znam da je samo s njom, sto evo jos neki rekose imo sudara kolko neki nece ni za 100 godina dozivit...i on je sad frajer i vozac...jes kita...
i usput sto bi se to ja vise zabio, jel to on ima bolji refleks od mene il sta??? ne ide mi to u glavu, svako zna zakocit, pa bio pocetnik il vozio 100 godina...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
@faya_m5: nemoj tako pricat nit znas momka nit ista... svakom se ovo moglo dogodit nije kriv sekunde... da je tebi bus izletio tako i ti bi se zabio jos vishe...

kako ga ne znam...pa jebo te on, zivim i ja u tuzli svojih 18 godina i znam svakog sta voza...znam da je samo s njom, sto evo jos neki rekose imo sudara kolko neki nece ni za 100 godina dozivit...i on je sad frajer i vozac...jes kita...
i usput sto bi se to ja vise zabio, jel to on ima bolji refleks od mene il sta??? ne ide mi to u glavu, svako zna zakocit, pa bio pocetnik il vozio 100 godina...
da ej mogo zakocit i stat stao bi al nije mogo stat i udario bi ko sto bi i ti i ja udarili jer je bus u tren posljednji izletio isto ko da je lik fulo kocnicu na busu il slicno... a necu ulazit u to neg mi nije bilo ok kad kazes uceram mu ovo ono isto ko da si jaran s njim pa tako pricas... krajnje nekulturno ;)
 
Legend
@Pike_gti

Slozicu se sa tobom u par stvari, presao sam sa njim xxx kilometara znaci van grada, Tuzla Sarajevo i Bjeljina tamo RS, ma neznam gdje sve nisam bio, nikad, al znaci nikad nije nista napamet uradio, niti jedno jedino preticanje nije bilo napamet i nikad nas nije ugrozio, a vozili smo brzo i sve je bilo odmjereno.

Ovo po gradu jbga.. to nece niko da prizna, al Davor se poceo lupat kad je poceo pit i jos sto sta radit. Prije toga je bio ok, sad ga ne mogu prepoznat a odrasli smo zajedno. I lik je dobar ko osoba, meni je pomogo svaki put i valjo mi je dobrano vise puta.

Sad unazad godinu dvije ja ga ne mogu prepoznat, skreno je totalno sve naopako radi.
 
Član
MA to sto je poceo piti ili sto je dozivio sudare, to me ne zanima...meni kao Skodoljubcu mene zanima povijest i buducnost ove Fabije, a da se sekiram jel vozac zna vozit ili ne, i kako vozi prikljucio bi se nekom WRC-fan forumu hehe :)

Steta Fabije i gotovo, ali odsluzila je svoj rok...a ta prica sto nije stigao zakociti, zacudili bi se koliko autu treba da zakoci kad znate da imate jos par metara do sudara heh, odma drugu percepciju prostora i duzine traga kocenja imate...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
da ej mogo zakocit i stat stao bi al nije mogo stat i udario bi ko sto bi i ti i ja udarili jer je bus u tren posljednji izletio isto ko da je lik fulo kocnicu na busu il slicno... a necu ulazit u to neg mi nije bilo ok kad kazes uceram mu ovo ono isto ko da si jaran s njim pa tako pricas... krajnje nekulturno ;)

ma dobro, nije cojk pogino, nije mu nista, auto je razbio, zato i kazem uceraj mu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top