UBILI KONOBARA

UBILI KONOBARA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
acer5101 je napisao(la):
Taj momak sto je ubijen je tek i bio otvorio kafic, a do sada je radio na dostavi u buerkdzinici melina kod poste na malti. A mislim da se zvao Amar

RIP :icon_sad:

Jeli momak mozda vozao Seat Ibizu sivu ?

R.I.P.
 
Član
Amar (momak kojeg su ubili ) ljudi bio je dobar ko hljeb da znate koja to zalost sto su ga ubili jer zivim na Chwili ubise ga 2 idota zao mi momka ne znam jos ne mogu da vjerujem
 
Član
ne znam sta napisat za ovo nema rijeci.:icon_cry: Samo mogu reci rahmet mu dusi :icon_sad:

R.I.P. :icon_cry:
 
Član
prije smo imali jednog Ćelu od kojeg je samo bogate (lopove) bolila glava, sad imamo preko 1000 malih bez brige/pameti i perspektive...

Vezano za temu, fkt mi je žao ovog momka koji je stradao a za počinitelje fkt ne znam šta bih rekao.. koliko god ih kritikovali, ili koliko god željeli da se pravda zadovolji, to se neće desiti, bar ne dok god nam država bude ovako NE funkcionisala.
 
Član
Ja sam cuo varijantu da je bio fajront, i da je kao on njih zamolio da napuste kafic, jer zatvara i kao izvinjenje (jer je vidio da se radi o pijanim mladicima) poslao im je pice, medjutim napravili se mangupi i rekli sta ces ti nama praviti fajront i slati pice i da su ga upucali, e sad...

uglavnom kako god da je bilo, momak je neduzan mrtav, meni je zao njega stvarno, ali drzava nam je takva i ovo prolazi, vise nije bezbjedno hodati po gradu, jer sve kontas da ce te neka budala upucati... jbg

R.I.P.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top